Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Cem Mehmet Bilen
CEM MEHMET BİLEN (Denizli Çocuk Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor CEM MEHMET BİLEN (Denizli Çocuk Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. CEM MEHMET BİLEN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. CEM MEHMET BİLEN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor CEM MEHMET BİLEN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor CEM MEHMET BİLEN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor CEM MEHMET BİLEN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor CEM MEHMET BİLEN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor CEM MEHMET BİLEN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.CEM,  MEHMET,  BİLEN,   DenizliCEM MEHMET BİLEN Muayene ÜcretiCEM MEHMET BİLEN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCEM MEHMET BİLEN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCEM MEHMET BİLEN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCEM MEHMET BİLEN Hakkında BilgiYorumlarCEM MEHMET BİLEN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCEM MEHMET BİLEN HakkındaCEM MEHMET BİLEN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCEM MEHMET BİLEN ÖzgeçmişiCEM MEHMET BİLEN RandevuCEM MEHMET BİLEN MuayenehaneCEM MEHMET BİLEN Muayene ÜcretiCEM MEHMET BİLEN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCEM MEHMET BİLEN BulGetirCEM MEHMET BİLEN NeredeCep NoCEM MEHMET BİLEN UzmanıCEM MEHMET BİLEN Özel MuayeneCEM MEHMET BİLEN NumarasıCEM MEHMET BİLEN Nerede ÇalışıyorCEM MEHMET BİLEN GörevliUzmanlıkAileCEM MEHMET BİLEN ŞikayetCEM MEHMET BİLEN ÖneriCEM MEHMET BİLEN EleştiriHastalıklarıYorumlarCEM MEHMET BİLEN KimdirSekreterHemşireCEM MEHMET BİLEN Yeni BilgileriCEM MEHMET BİLEN Hakkında BilgiCerrahHekimCEM MEHMET BİLEN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCEM MEHMET BİLEN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCEM MEHMET BİLEN Doğum TarihiİrtibatCEM MEHMET BİLEN Tedavi OlanlarSağlıkCEM MEHMET BİLEN ÖzgeçmişCEM MEHMET BİLEN BiyografiCerrahisiCEM MEHMET BİLEN DoktordurCEM MEHMET BİLEN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCEM MEHMET BİLEN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCEM MEHMET BİLEN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 44,744 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır