Doktor Bilgileri

Dr. Nergül Yildiran
NERGÜL YILDIRAN (Denizli Çocuk Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NERGÜL YILDIRAN (Denizli Çocuk Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NERGÜL YILDIRAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NERGÜL YILDIRAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NERGÜL YILDIRAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NERGÜL YILDIRAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NERGÜL YILDIRAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NERGÜL YILDIRAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NERGÜL YILDIRAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NERGÜL,  YILDIRAN,   DenizliNERGÜL YILDIRAN Muayene ÜcretiNERGÜL YILDIRAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNERGÜL YILDIRAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNERGÜL YILDIRAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNERGÜL YILDIRAN Hakkında BilgiYorumlarNERGÜL YILDIRAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNERGÜL YILDIRAN HakkındaNERGÜL YILDIRAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNERGÜL YILDIRAN ÖzgeçmişiNERGÜL YILDIRAN RandevuNERGÜL YILDIRAN MuayenehaneNERGÜL YILDIRAN Muayene ÜcretiNERGÜL YILDIRAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNERGÜL YILDIRAN BulGetirNERGÜL YILDIRAN NeredeCep NoNERGÜL YILDIRAN UzmanıNERGÜL YILDIRAN Özel MuayeneNERGÜL YILDIRAN NumarasıNERGÜL YILDIRAN Nerede ÇalışıyorNERGÜL YILDIRAN GörevliUzmanlıkAileNERGÜL YILDIRAN ŞikayetNERGÜL YILDIRAN ÖneriNERGÜL YILDIRAN EleştiriHastalıklarıYorumlarNERGÜL YILDIRAN KimdirSekreterHemşireNERGÜL YILDIRAN Yeni BilgileriNERGÜL YILDIRAN Hakkında BilgiCerrahHekimNERGÜL YILDIRAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNERGÜL YILDIRAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNERGÜL YILDIRAN Doğum TarihiİrtibatNERGÜL YILDIRAN Tedavi OlanlarSağlıkNERGÜL YILDIRAN ÖzgeçmişNERGÜL YILDIRAN BiyografiCerrahisiNERGÜL YILDIRAN DoktordurNERGÜL YILDIRAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNERGÜL YILDIRAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNERGÜL YILDIRAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirÇocukCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,729 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır