Doktor Bilgileri

Dr. Can Üstay
Can ÜSTAY (Denizli Cerrahi Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Can ÜSTAY (Denizli Cerrahi Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. Can ÜSTAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. Can ÜSTAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Can ÜSTAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Can ÜSTAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Can ÜSTAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Can ÜSTAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Can ÜSTAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.Can,  ÜSTAY,   DenizliCan ÜSTAY Muayene ÜcretiCan ÜSTAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerCan ÜSTAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriCan ÜSTAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarCan ÜSTAY Hakkında BilgiYorumlarCan ÜSTAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiCan ÜSTAY HakkındaCan ÜSTAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıCan ÜSTAY ÖzgeçmişiCan ÜSTAY RandevuCan ÜSTAY MuayenehaneCan ÜSTAY Muayene ÜcretiCan ÜSTAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraCan ÜSTAY BulGetirCan ÜSTAY NeredeCep NoCan ÜSTAY UzmanıCan ÜSTAY Özel MuayeneCan ÜSTAY NumarasıCan ÜSTAY Nerede ÇalışıyorCan ÜSTAY GörevliUzmanlıkAileCan ÜSTAY ŞikayetCan ÜSTAY ÖneriCan ÜSTAY EleştiriHastalıklarıYorumlarCan ÜSTAY KimdirSekreterHemşireCan ÜSTAY Yeni BilgileriCan ÜSTAY Hakkında BilgiCerrahHekimCan ÜSTAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikCan ÜSTAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviCan ÜSTAY Doğum TarihiİrtibatCan ÜSTAY Tedavi OlanlarSağlıkCan ÜSTAY ÖzgeçmişCan ÜSTAY BiyografiCerrahisiCan ÜSTAY DoktordurCan ÜSTAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıCan ÜSTAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirCan ÜSTAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirCerrahiBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,235 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır