Doktor Bilgileri

Doç.Dr. SadIk Koyoğlu
Sadık Koyoğlu (Denizli Cerrahi Bilim Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Sadık Koyoğlu (Denizli Cerrahi Bilim Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. Sadık Koyoğlu hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. Sadık Koyoğlu iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Sadık Koyoğlu ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Sadık Koyoğlu ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Sadık Koyoğlu ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Sadık Koyoğlu ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Sadık Koyoğlu ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.Sadık,  Koyoğlu,   DenizliSadık Koyoğlu Muayene ÜcretiSadık Koyoğlu Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSadık Koyoğlu Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSadık Koyoğlu ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSadık Koyoğlu Hakkında BilgiYorumlarSadık Koyoğlu KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSadık Koyoğlu HakkındaSadık Koyoğlu Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSadık Koyoğlu ÖzgeçmişiSadık Koyoğlu RandevuSadık Koyoğlu MuayenehaneSadık Koyoğlu Muayene ÜcretiSadık Koyoğlu ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSadık Koyoğlu BulGetirSadık Koyoğlu NeredeCep NoSadık Koyoğlu UzmanıSadık Koyoğlu Özel MuayeneSadık Koyoğlu NumarasıSadık Koyoğlu Nerede ÇalışıyorSadık Koyoğlu GörevliUzmanlıkAileSadık Koyoğlu ŞikayetSadık Koyoğlu ÖneriSadık Koyoğlu EleştiriHastalıklarıYorumlarSadık Koyoğlu KimdirSekreterHemşireSadık Koyoğlu Yeni BilgileriSadık Koyoğlu Hakkında BilgiCerrahHekimSadık Koyoğlu AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSadık Koyoğlu TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSadık Koyoğlu Doğum TarihiİrtibatSadık Koyoğlu Tedavi OlanlarSağlıkSadık Koyoğlu ÖzgeçmişSadık Koyoğlu BiyografiCerrahisiSadık Koyoğlu DoktordurSadık Koyoğlu Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSadık Koyoğlu TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSadık Koyoğlu Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirCerrahiBilim-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,859 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır