Doktor Bilgileri

Prof.Dr. Mehmet Erdal Coşkun
MEHMET ERDAL COŞKUN (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ERDAL COŞKUN (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Prof.Dr. MEHMET ERDAL COŞKUN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Prof.Dr. MEHMET ERDAL COŞKUN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ERDAL COŞKUN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ERDAL COŞKUN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ERDAL COŞKUN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ERDAL COŞKUN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ERDAL COŞKUN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Prof.Dr.MEHMET,  ERDAL,  COŞKUN,   DenizliMEHMET ERDAL COŞKUN Muayene ÜcretiMEHMET ERDAL COŞKUN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ERDAL COŞKUN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ERDAL COŞKUN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ERDAL COŞKUN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ERDAL COŞKUN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ERDAL COŞKUN HakkındaMEHMET ERDAL COŞKUN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ERDAL COŞKUN ÖzgeçmişiMEHMET ERDAL COŞKUN RandevuMEHMET ERDAL COŞKUN MuayenehaneMEHMET ERDAL COŞKUN Muayene ÜcretiMEHMET ERDAL COŞKUN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ERDAL COŞKUN BulGetirMEHMET ERDAL COŞKUN NeredeCep NoMEHMET ERDAL COŞKUN UzmanıMEHMET ERDAL COŞKUN Özel MuayeneMEHMET ERDAL COŞKUN NumarasıMEHMET ERDAL COŞKUN Nerede ÇalışıyorMEHMET ERDAL COŞKUN GörevliUzmanlıkAileMEHMET ERDAL COŞKUN ŞikayetMEHMET ERDAL COŞKUN ÖneriMEHMET ERDAL COŞKUN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ERDAL COŞKUN KimdirSekreterHemşireMEHMET ERDAL COŞKUN Yeni BilgileriMEHMET ERDAL COŞKUN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ERDAL COŞKUN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ERDAL COŞKUN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ERDAL COŞKUN Doğum TarihiİrtibatMEHMET ERDAL COŞKUN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ERDAL COŞKUN ÖzgeçmişMEHMET ERDAL COŞKUN BiyografiCerrahisiMEHMET ERDAL COŞKUN DoktordurMEHMET ERDAL COŞKUN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ERDAL COŞKUN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ERDAL COŞKUN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 131,190 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır