Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Selami Uysal
SELAMİ UYSAL (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELAMİ UYSAL (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. SELAMİ UYSAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. SELAMİ UYSAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELAMİ UYSAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELAMİ UYSAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELAMİ UYSAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELAMİ UYSAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELAMİ UYSAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.SELAMİ,  UYSAL,   DenizliSELAMİ UYSAL Muayene ÜcretiSELAMİ UYSAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELAMİ UYSAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELAMİ UYSAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELAMİ UYSAL Hakkında BilgiYorumlarSELAMİ UYSAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELAMİ UYSAL HakkındaSELAMİ UYSAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELAMİ UYSAL ÖzgeçmişiSELAMİ UYSAL RandevuSELAMİ UYSAL MuayenehaneSELAMİ UYSAL Muayene ÜcretiSELAMİ UYSAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELAMİ UYSAL BulGetirSELAMİ UYSAL NeredeCep NoSELAMİ UYSAL UzmanıSELAMİ UYSAL Özel MuayeneSELAMİ UYSAL NumarasıSELAMİ UYSAL Nerede ÇalışıyorSELAMİ UYSAL GörevliUzmanlıkAileSELAMİ UYSAL ŞikayetSELAMİ UYSAL ÖneriSELAMİ UYSAL EleştiriHastalıklarıYorumlarSELAMİ UYSAL KimdirSekreterHemşireSELAMİ UYSAL Yeni BilgileriSELAMİ UYSAL Hakkında BilgiCerrahHekimSELAMİ UYSAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELAMİ UYSAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELAMİ UYSAL Doğum TarihiİrtibatSELAMİ UYSAL Tedavi OlanlarSağlıkSELAMİ UYSAL ÖzgeçmişSELAMİ UYSAL BiyografiCerrahisiSELAMİ UYSAL DoktordurSELAMİ UYSAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELAMİ UYSAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELAMİ UYSAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 55,209 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır