Doktor Bilgileri

Opr.Dr. Eyüp Baykara
EYÜP BAYKARA (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor EYÜP BAYKARA (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Opr.Dr. EYÜP BAYKARA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Opr.Dr. EYÜP BAYKARA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor EYÜP BAYKARA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor EYÜP BAYKARA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor EYÜP BAYKARA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor EYÜP BAYKARA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor EYÜP BAYKARA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Opr.Dr.EYÜP,  BAYKARA,   DenizliEYÜP BAYKARA Muayene ÜcretiEYÜP BAYKARA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerEYÜP BAYKARA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriEYÜP BAYKARA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarEYÜP BAYKARA Hakkında BilgiYorumlarEYÜP BAYKARA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiEYÜP BAYKARA HakkındaEYÜP BAYKARA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıEYÜP BAYKARA ÖzgeçmişiEYÜP BAYKARA RandevuEYÜP BAYKARA MuayenehaneEYÜP BAYKARA Muayene ÜcretiEYÜP BAYKARA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraEYÜP BAYKARA BulGetirEYÜP BAYKARA NeredeCep NoEYÜP BAYKARA UzmanıEYÜP BAYKARA Özel MuayeneEYÜP BAYKARA NumarasıEYÜP BAYKARA Nerede ÇalışıyorEYÜP BAYKARA GörevliUzmanlıkAileEYÜP BAYKARA ŞikayetEYÜP BAYKARA ÖneriEYÜP BAYKARA EleştiriHastalıklarıYorumlarEYÜP BAYKARA KimdirSekreterHemşireEYÜP BAYKARA Yeni BilgileriEYÜP BAYKARA Hakkında BilgiCerrahHekimEYÜP BAYKARA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikEYÜP BAYKARA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviEYÜP BAYKARA Doğum TarihiİrtibatEYÜP BAYKARA Tedavi OlanlarSağlıkEYÜP BAYKARA ÖzgeçmişEYÜP BAYKARA BiyografiCerrahisiEYÜP BAYKARA DoktordurEYÜP BAYKARA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıEYÜP BAYKARA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirEYÜP BAYKARA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,547 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır