Doktor Bilgileri

Dr. İlkay Sitti
İLKAY SİTTİ (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKAY SİTTİ (Denizli Beyin ve Sinir Cerrahisi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKAY SİTTİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKAY SİTTİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKAY SİTTİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKAY SİTTİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKAY SİTTİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKAY SİTTİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKAY SİTTİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKAY,  SİTTİ,   DenizliİLKAY SİTTİ Muayene ÜcretiİLKAY SİTTİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKAY SİTTİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKAY SİTTİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKAY SİTTİ Hakkında BilgiYorumlarİLKAY SİTTİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKAY SİTTİ HakkındaİLKAY SİTTİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKAY SİTTİ ÖzgeçmişiİLKAY SİTTİ RandevuİLKAY SİTTİ MuayenehaneİLKAY SİTTİ Muayene ÜcretiİLKAY SİTTİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKAY SİTTİ BulGetirİLKAY SİTTİ NeredeCep NoİLKAY SİTTİ UzmanıİLKAY SİTTİ Özel MuayeneİLKAY SİTTİ NumarasıİLKAY SİTTİ Nerede ÇalışıyorİLKAY SİTTİ GörevliUzmanlıkAileİLKAY SİTTİ ŞikayetİLKAY SİTTİ ÖneriİLKAY SİTTİ EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKAY SİTTİ KimdirSekreterHemşireİLKAY SİTTİ Yeni BilgileriİLKAY SİTTİ Hakkında BilgiCerrahHekimİLKAY SİTTİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKAY SİTTİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKAY SİTTİ Doğum TarihiİrtibatİLKAY SİTTİ Tedavi OlanlarSağlıkİLKAY SİTTİ ÖzgeçmişİLKAY SİTTİ BiyografiCerrahisiİLKAY SİTTİ DoktordurİLKAY SİTTİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKAY SİTTİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKAY SİTTİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirBeyinveSinirCerrahisi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 22,306 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır