Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Şadi Yaldiz
ŞADİ YALDIZ (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞADİ YALDIZ (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. ŞADİ YALDIZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. ŞADİ YALDIZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞADİ YALDIZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞADİ YALDIZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞADİ YALDIZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞADİ YALDIZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞADİ YALDIZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.ŞADİ,  YALDIZ,   DenizliŞADİ YALDIZ Muayene ÜcretiŞADİ YALDIZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞADİ YALDIZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞADİ YALDIZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞADİ YALDIZ Hakkında BilgiYorumlarŞADİ YALDIZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞADİ YALDIZ HakkındaŞADİ YALDIZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞADİ YALDIZ ÖzgeçmişiŞADİ YALDIZ RandevuŞADİ YALDIZ MuayenehaneŞADİ YALDIZ Muayene ÜcretiŞADİ YALDIZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞADİ YALDIZ BulGetirŞADİ YALDIZ NeredeCep NoŞADİ YALDIZ UzmanıŞADİ YALDIZ Özel MuayeneŞADİ YALDIZ NumarasıŞADİ YALDIZ Nerede ÇalışıyorŞADİ YALDIZ GörevliUzmanlıkAileŞADİ YALDIZ ŞikayetŞADİ YALDIZ ÖneriŞADİ YALDIZ EleştiriHastalıklarıYorumlarŞADİ YALDIZ KimdirSekreterHemşireŞADİ YALDIZ Yeni BilgileriŞADİ YALDIZ Hakkında BilgiCerrahHekimŞADİ YALDIZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞADİ YALDIZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞADİ YALDIZ Doğum TarihiİrtibatŞADİ YALDIZ Tedavi OlanlarSağlıkŞADİ YALDIZ ÖzgeçmişŞADİ YALDIZ BiyografiCerrahisiŞADİ YALDIZ DoktordurŞADİ YALDIZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞADİ YALDIZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞADİ YALDIZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,976 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır