Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Nevin Özcan İpek
NEVİN ÖZCAN İPEK (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NEVİN ÖZCAN İPEK (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. NEVİN ÖZCAN İPEK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. NEVİN ÖZCAN İPEK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NEVİN ÖZCAN İPEK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NEVİN ÖZCAN İPEK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NEVİN ÖZCAN İPEK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NEVİN ÖZCAN İPEK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NEVİN ÖZCAN İPEK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.NEVİN,  ÖZCAN,  İPEK,   DenizliNEVİN ÖZCAN İPEK Muayene ÜcretiNEVİN ÖZCAN İPEK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNEVİN ÖZCAN İPEK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNEVİN ÖZCAN İPEK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNEVİN ÖZCAN İPEK Hakkında BilgiYorumlarNEVİN ÖZCAN İPEK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNEVİN ÖZCAN İPEK HakkındaNEVİN ÖZCAN İPEK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNEVİN ÖZCAN İPEK ÖzgeçmişiNEVİN ÖZCAN İPEK RandevuNEVİN ÖZCAN İPEK MuayenehaneNEVİN ÖZCAN İPEK Muayene ÜcretiNEVİN ÖZCAN İPEK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNEVİN ÖZCAN İPEK BulGetirNEVİN ÖZCAN İPEK NeredeCep NoNEVİN ÖZCAN İPEK UzmanıNEVİN ÖZCAN İPEK Özel MuayeneNEVİN ÖZCAN İPEK NumarasıNEVİN ÖZCAN İPEK Nerede ÇalışıyorNEVİN ÖZCAN İPEK GörevliUzmanlıkAileNEVİN ÖZCAN İPEK ŞikayetNEVİN ÖZCAN İPEK ÖneriNEVİN ÖZCAN İPEK EleştiriHastalıklarıYorumlarNEVİN ÖZCAN İPEK KimdirSekreterHemşireNEVİN ÖZCAN İPEK Yeni BilgileriNEVİN ÖZCAN İPEK Hakkında BilgiCerrahHekimNEVİN ÖZCAN İPEK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNEVİN ÖZCAN İPEK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNEVİN ÖZCAN İPEK Doğum TarihiİrtibatNEVİN ÖZCAN İPEK Tedavi OlanlarSağlıkNEVİN ÖZCAN İPEK ÖzgeçmişNEVİN ÖZCAN İPEK BiyografiCerrahisiNEVİN ÖZCAN İPEK DoktordurNEVİN ÖZCAN İPEK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNEVİN ÖZCAN İPEK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNEVİN ÖZCAN İPEK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 19,453 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır