Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Kenan Yildirim
Kenan YILDIRIM (Denizli Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Kenan YILDIRIM (Denizli Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Kenan YILDIRIM hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Kenan YILDIRIM iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Kenan YILDIRIM ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Kenan YILDIRIM ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Kenan YILDIRIM ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Kenan YILDIRIM ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Kenan YILDIRIM ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Kenan,  YILDIRIM,   DenizliKenan YILDIRIM Muayene ÜcretiKenan YILDIRIM Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKenan YILDIRIM Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKenan YILDIRIM ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKenan YILDIRIM Hakkında BilgiYorumlarKenan YILDIRIM KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKenan YILDIRIM HakkındaKenan YILDIRIM Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKenan YILDIRIM ÖzgeçmişiKenan YILDIRIM RandevuKenan YILDIRIM MuayenehaneKenan YILDIRIM Muayene ÜcretiKenan YILDIRIM ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKenan YILDIRIM BulGetirKenan YILDIRIM NeredeCep NoKenan YILDIRIM UzmanıKenan YILDIRIM Özel MuayeneKenan YILDIRIM NumarasıKenan YILDIRIM Nerede ÇalışıyorKenan YILDIRIM GörevliUzmanlıkAileKenan YILDIRIM ŞikayetKenan YILDIRIM ÖneriKenan YILDIRIM EleştiriHastalıklarıYorumlarKenan YILDIRIM KimdirSekreterHemşireKenan YILDIRIM Yeni BilgileriKenan YILDIRIM Hakkında BilgiCerrahHekimKenan YILDIRIM AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKenan YILDIRIM TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKenan YILDIRIM Doğum TarihiİrtibatKenan YILDIRIM Tedavi OlanlarSağlıkKenan YILDIRIM ÖzgeçmişKenan YILDIRIM BiyografiCerrahisiKenan YILDIRIM DoktordurKenan YILDIRIM Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKenan YILDIRIM TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKenan YILDIRIM Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiveReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 230,963 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır