Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. İlhan Bölükbaşioğlu
İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.İLHAN,  BÖLÜKBAŞIOĞLU,   DenizliİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Muayene ÜcretiİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU HakkındaİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ÖzgeçmişiİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU RandevuİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU MuayenehaneİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Muayene ÜcretiİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU BulGetirİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU NeredeCep NoİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU UzmanıİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Özel MuayeneİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU NumarasıİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Nerede ÇalışıyorİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU GörevliUzmanlıkAileİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ŞikayetİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ÖneriİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU KimdirSekreterHemşireİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Yeni BilgileriİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Doğum TarihiİrtibatİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU ÖzgeçmişİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU BiyografiCerrahisiİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU DoktordurİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLHAN BÖLÜKBAŞIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,861 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır