Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Hatice Kilinç Ünaldi
HATİCE KILINÇ ÜNALDI (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HATİCE KILINÇ ÜNALDI (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. HATİCE KILINÇ ÜNALDI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. HATİCE KILINÇ ÜNALDI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HATİCE KILINÇ ÜNALDI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HATİCE KILINÇ ÜNALDI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HATİCE KILINÇ ÜNALDI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HATİCE KILINÇ ÜNALDI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HATİCE KILINÇ ÜNALDI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.HATİCE,  KILINÇ,  ÜNALDI,   DenizliHATİCE KILINÇ ÜNALDI Muayene ÜcretiHATİCE KILINÇ ÜNALDI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHATİCE KILINÇ ÜNALDI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHATİCE KILINÇ ÜNALDI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHATİCE KILINÇ ÜNALDI Hakkında BilgiYorumlarHATİCE KILINÇ ÜNALDI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHATİCE KILINÇ ÜNALDI HakkındaHATİCE KILINÇ ÜNALDI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHATİCE KILINÇ ÜNALDI ÖzgeçmişiHATİCE KILINÇ ÜNALDI RandevuHATİCE KILINÇ ÜNALDI MuayenehaneHATİCE KILINÇ ÜNALDI Muayene ÜcretiHATİCE KILINÇ ÜNALDI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHATİCE KILINÇ ÜNALDI BulGetirHATİCE KILINÇ ÜNALDI NeredeCep NoHATİCE KILINÇ ÜNALDI UzmanıHATİCE KILINÇ ÜNALDI Özel MuayeneHATİCE KILINÇ ÜNALDI NumarasıHATİCE KILINÇ ÜNALDI Nerede ÇalışıyorHATİCE KILINÇ ÜNALDI GörevliUzmanlıkAileHATİCE KILINÇ ÜNALDI ŞikayetHATİCE KILINÇ ÜNALDI ÖneriHATİCE KILINÇ ÜNALDI EleştiriHastalıklarıYorumlarHATİCE KILINÇ ÜNALDI KimdirSekreterHemşireHATİCE KILINÇ ÜNALDI Yeni BilgileriHATİCE KILINÇ ÜNALDI Hakkında BilgiCerrahHekimHATİCE KILINÇ ÜNALDI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHATİCE KILINÇ ÜNALDI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHATİCE KILINÇ ÜNALDI Doğum TarihiİrtibatHATİCE KILINÇ ÜNALDI Tedavi OlanlarSağlıkHATİCE KILINÇ ÜNALDI ÖzgeçmişHATİCE KILINÇ ÜNALDI BiyografiCerrahisiHATİCE KILINÇ ÜNALDI DoktordurHATİCE KILINÇ ÜNALDI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHATİCE KILINÇ ÜNALDI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHATİCE KILINÇ ÜNALDI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,923 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır