Doktor Bilgileri

Doç.Dr. Riza Hakan Erbay
RIZA HAKAN ERBAY (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RIZA HAKAN ERBAY (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Doç.Dr. RIZA HAKAN ERBAY hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Doç.Dr. RIZA HAKAN ERBAY iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RIZA HAKAN ERBAY ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RIZA HAKAN ERBAY ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RIZA HAKAN ERBAY ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RIZA HAKAN ERBAY ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RIZA HAKAN ERBAY ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Doç.Dr.RIZA,  HAKAN,  ERBAY,   DenizliRIZA HAKAN ERBAY Muayene ÜcretiRIZA HAKAN ERBAY Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRIZA HAKAN ERBAY Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRIZA HAKAN ERBAY ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRIZA HAKAN ERBAY Hakkında BilgiYorumlarRIZA HAKAN ERBAY KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRIZA HAKAN ERBAY HakkındaRIZA HAKAN ERBAY Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRIZA HAKAN ERBAY ÖzgeçmişiRIZA HAKAN ERBAY RandevuRIZA HAKAN ERBAY MuayenehaneRIZA HAKAN ERBAY Muayene ÜcretiRIZA HAKAN ERBAY ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRIZA HAKAN ERBAY BulGetirRIZA HAKAN ERBAY NeredeCep NoRIZA HAKAN ERBAY UzmanıRIZA HAKAN ERBAY Özel MuayeneRIZA HAKAN ERBAY NumarasıRIZA HAKAN ERBAY Nerede ÇalışıyorRIZA HAKAN ERBAY GörevliUzmanlıkAileRIZA HAKAN ERBAY ŞikayetRIZA HAKAN ERBAY ÖneriRIZA HAKAN ERBAY EleştiriHastalıklarıYorumlarRIZA HAKAN ERBAY KimdirSekreterHemşireRIZA HAKAN ERBAY Yeni BilgileriRIZA HAKAN ERBAY Hakkında BilgiCerrahHekimRIZA HAKAN ERBAY AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRIZA HAKAN ERBAY TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRIZA HAKAN ERBAY Doğum TarihiİrtibatRIZA HAKAN ERBAY Tedavi OlanlarSağlıkRIZA HAKAN ERBAY ÖzgeçmişRIZA HAKAN ERBAY BiyografiCerrahisiRIZA HAKAN ERBAY DoktordurRIZA HAKAN ERBAY Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRIZA HAKAN ERBAY TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRIZA HAKAN ERBAY Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,843 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır