Doktor Bilgileri

Dr. Hale Melemez Daldal
HALE MELEMEZ DALDAL (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HALE MELEMEZ DALDAL (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HALE MELEMEZ DALDAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HALE MELEMEZ DALDAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HALE MELEMEZ DALDAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HALE MELEMEZ DALDAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HALE MELEMEZ DALDAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HALE MELEMEZ DALDAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HALE MELEMEZ DALDAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HALE,  MELEMEZ,  DALDAL,   DenizliHALE MELEMEZ DALDAL Muayene ÜcretiHALE MELEMEZ DALDAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHALE MELEMEZ DALDAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHALE MELEMEZ DALDAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHALE MELEMEZ DALDAL Hakkında BilgiYorumlarHALE MELEMEZ DALDAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHALE MELEMEZ DALDAL HakkındaHALE MELEMEZ DALDAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHALE MELEMEZ DALDAL ÖzgeçmişiHALE MELEMEZ DALDAL RandevuHALE MELEMEZ DALDAL MuayenehaneHALE MELEMEZ DALDAL Muayene ÜcretiHALE MELEMEZ DALDAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHALE MELEMEZ DALDAL BulGetirHALE MELEMEZ DALDAL NeredeCep NoHALE MELEMEZ DALDAL UzmanıHALE MELEMEZ DALDAL Özel MuayeneHALE MELEMEZ DALDAL NumarasıHALE MELEMEZ DALDAL Nerede ÇalışıyorHALE MELEMEZ DALDAL GörevliUzmanlıkAileHALE MELEMEZ DALDAL ŞikayetHALE MELEMEZ DALDAL ÖneriHALE MELEMEZ DALDAL EleştiriHastalıklarıYorumlarHALE MELEMEZ DALDAL KimdirSekreterHemşireHALE MELEMEZ DALDAL Yeni BilgileriHALE MELEMEZ DALDAL Hakkında BilgiCerrahHekimHALE MELEMEZ DALDAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHALE MELEMEZ DALDAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHALE MELEMEZ DALDAL Doğum TarihiİrtibatHALE MELEMEZ DALDAL Tedavi OlanlarSağlıkHALE MELEMEZ DALDAL ÖzgeçmişHALE MELEMEZ DALDAL BiyografiCerrahisiHALE MELEMEZ DALDAL DoktordurHALE MELEMEZ DALDAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHALE MELEMEZ DALDAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHALE MELEMEZ DALDAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,517 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır