Doktor Bilgileri

Dr. Gülnihal Doğan
GÜLNİHAL DOĞAN (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor GÜLNİHAL DOĞAN (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. GÜLNİHAL DOĞAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. GÜLNİHAL DOĞAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor GÜLNİHAL DOĞAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor GÜLNİHAL DOĞAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor GÜLNİHAL DOĞAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor GÜLNİHAL DOĞAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor GÜLNİHAL DOĞAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.GÜLNİHAL,  DOĞAN,   DenizliGÜLNİHAL DOĞAN Muayene ÜcretiGÜLNİHAL DOĞAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerGÜLNİHAL DOĞAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriGÜLNİHAL DOĞAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarGÜLNİHAL DOĞAN Hakkında BilgiYorumlarGÜLNİHAL DOĞAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiGÜLNİHAL DOĞAN HakkındaGÜLNİHAL DOĞAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıGÜLNİHAL DOĞAN ÖzgeçmişiGÜLNİHAL DOĞAN RandevuGÜLNİHAL DOĞAN MuayenehaneGÜLNİHAL DOĞAN Muayene ÜcretiGÜLNİHAL DOĞAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraGÜLNİHAL DOĞAN BulGetirGÜLNİHAL DOĞAN NeredeCep NoGÜLNİHAL DOĞAN UzmanıGÜLNİHAL DOĞAN Özel MuayeneGÜLNİHAL DOĞAN NumarasıGÜLNİHAL DOĞAN Nerede ÇalışıyorGÜLNİHAL DOĞAN GörevliUzmanlıkAileGÜLNİHAL DOĞAN ŞikayetGÜLNİHAL DOĞAN ÖneriGÜLNİHAL DOĞAN EleştiriHastalıklarıYorumlarGÜLNİHAL DOĞAN KimdirSekreterHemşireGÜLNİHAL DOĞAN Yeni BilgileriGÜLNİHAL DOĞAN Hakkında BilgiCerrahHekimGÜLNİHAL DOĞAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikGÜLNİHAL DOĞAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviGÜLNİHAL DOĞAN Doğum TarihiİrtibatGÜLNİHAL DOĞAN Tedavi OlanlarSağlıkGÜLNİHAL DOĞAN ÖzgeçmişGÜLNİHAL DOĞAN BiyografiCerrahisiGÜLNİHAL DOĞAN DoktordurGÜLNİHAL DOĞAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıGÜLNİHAL DOĞAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirGÜLNİHAL DOĞAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,155 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır