Doktor Bilgileri

Dr. Abdulkadir Ulus
ABDULKADİR ULUS (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ABDULKADİR ULUS (Denizli Anesteziyoloji Reanimasyon Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ABDULKADİR ULUS hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ABDULKADİR ULUS iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ABDULKADİR ULUS ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ABDULKADİR ULUS ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ABDULKADİR ULUS ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ABDULKADİR ULUS ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ABDULKADİR ULUS ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ABDULKADİR,  ULUS,   DenizliABDULKADİR ULUS Muayene ÜcretiABDULKADİR ULUS Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerABDULKADİR ULUS Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriABDULKADİR ULUS ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarABDULKADİR ULUS Hakkında BilgiYorumlarABDULKADİR ULUS KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiABDULKADİR ULUS HakkındaABDULKADİR ULUS Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıABDULKADİR ULUS ÖzgeçmişiABDULKADİR ULUS RandevuABDULKADİR ULUS MuayenehaneABDULKADİR ULUS Muayene ÜcretiABDULKADİR ULUS ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraABDULKADİR ULUS BulGetirABDULKADİR ULUS NeredeCep NoABDULKADİR ULUS UzmanıABDULKADİR ULUS Özel MuayeneABDULKADİR ULUS NumarasıABDULKADİR ULUS Nerede ÇalışıyorABDULKADİR ULUS GörevliUzmanlıkAileABDULKADİR ULUS ŞikayetABDULKADİR ULUS ÖneriABDULKADİR ULUS EleştiriHastalıklarıYorumlarABDULKADİR ULUS KimdirSekreterHemşireABDULKADİR ULUS Yeni BilgileriABDULKADİR ULUS Hakkında BilgiCerrahHekimABDULKADİR ULUS AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikABDULKADİR ULUS TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviABDULKADİR ULUS Doğum TarihiİrtibatABDULKADİR ULUS Tedavi OlanlarSağlıkABDULKADİR ULUS ÖzgeçmişABDULKADİR ULUS BiyografiCerrahisiABDULKADİR ULUS DoktordurABDULKADİR ULUS Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıABDULKADİR ULUS TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirABDULKADİR ULUS Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnesteziyolojiReanimasyon-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 29,348 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır