Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Ünal Özünlü
Ünal Özünlü (Denizli Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Ünal Özünlü (Denizli Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Ünal Özünlü hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Ünal Özünlü iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Ünal Özünlü ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Ünal Özünlü ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Ünal Özünlü ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Ünal Özünlü ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Ünal Özünlü ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Ünal,  Özünlü,   DenizliÜnal Özünlü Muayene ÜcretiÜnal Özünlü Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÜnal Özünlü Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÜnal Özünlü ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÜnal Özünlü Hakkında BilgiYorumlarÜnal Özünlü KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÜnal Özünlü HakkındaÜnal Özünlü Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÜnal Özünlü ÖzgeçmişiÜnal Özünlü RandevuÜnal Özünlü MuayenehaneÜnal Özünlü Muayene ÜcretiÜnal Özünlü ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÜnal Özünlü BulGetirÜnal Özünlü NeredeCep NoÜnal Özünlü UzmanıÜnal Özünlü Özel MuayeneÜnal Özünlü NumarasıÜnal Özünlü Nerede ÇalışıyorÜnal Özünlü GörevliUzmanlıkAileÜnal Özünlü ŞikayetÜnal Özünlü ÖneriÜnal Özünlü EleştiriHastalıklarıYorumlarÜnal Özünlü KimdirSekreterHemşireÜnal Özünlü Yeni BilgileriÜnal Özünlü Hakkında BilgiCerrahHekimÜnal Özünlü AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÜnal Özünlü TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÜnal Özünlü Doğum TarihiİrtibatÜnal Özünlü Tedavi OlanlarSağlıkÜnal Özünlü ÖzgeçmişÜnal Özünlü BiyografiCerrahisiÜnal Özünlü DoktordurÜnal Özünlü Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÜnal Özünlü TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÜnal Özünlü Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 38,787 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır