Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Bahri Başaraner
Bahri Başaraner (Denizli Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor Bahri Başaraner (Denizli Anestezi & Reanimasyon Uzmanı Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. Bahri Başaraner hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. Bahri Başaraner iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor Bahri Başaraner ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor Bahri Başaraner ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor Bahri Başaraner ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor Bahri Başaraner ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor Bahri Başaraner ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.Bahri,  Başaraner,   DenizliBahri Başaraner Muayene ÜcretiBahri Başaraner Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerBahri Başaraner Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriBahri Başaraner ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarBahri Başaraner Hakkında BilgiYorumlarBahri Başaraner KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiBahri Başaraner HakkındaBahri Başaraner Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıBahri Başaraner ÖzgeçmişiBahri Başaraner RandevuBahri Başaraner MuayenehaneBahri Başaraner Muayene ÜcretiBahri Başaraner ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraBahri Başaraner BulGetirBahri Başaraner NeredeCep NoBahri Başaraner UzmanıBahri Başaraner Özel MuayeneBahri Başaraner NumarasıBahri Başaraner Nerede ÇalışıyorBahri Başaraner GörevliUzmanlıkAileBahri Başaraner ŞikayetBahri Başaraner ÖneriBahri Başaraner EleştiriHastalıklarıYorumlarBahri Başaraner KimdirSekreterHemşireBahri Başaraner Yeni BilgileriBahri Başaraner Hakkında BilgiCerrahHekimBahri Başaraner AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikBahri Başaraner TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviBahri Başaraner Doğum TarihiİrtibatBahri Başaraner Tedavi OlanlarSağlıkBahri Başaraner ÖzgeçmişBahri Başaraner BiyografiCerrahisiBahri Başaraner DoktordurBahri Başaraner Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıBahri Başaraner TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirBahri Başaraner Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAnestezi&038;ReanimasyonUzmanı-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,686 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır