Doktor Bilgileri

Uzm.Dr. Funda Açikbaş Çetinkaya
FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Uzm.Dr. FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Uzm.Dr. FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor FUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Uzm.Dr.FUNDA,  AÇIKBAŞ,  ÇETİNKAYA,   DenizliFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Muayene ÜcretiFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Hakkında BilgiYorumlarFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA HakkındaFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ÖzgeçmişiFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA RandevuFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA MuayenehaneFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Muayene ÜcretiFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA BulGetirFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA NeredeCep NoFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA UzmanıFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Özel MuayeneFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA NumarasıFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Nerede ÇalışıyorFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA GörevliUzmanlıkAileFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ŞikayetFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ÖneriFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA EleştiriHastalıklarıYorumlarFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA KimdirSekreterHemşireFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Yeni BilgileriFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Hakkında BilgiCerrahHekimFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Doğum TarihiİrtibatFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Tedavi OlanlarSağlıkFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA ÖzgeçmişFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA BiyografiCerrahisiFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA DoktordurFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirFUNDA AÇIKBAŞ ÇETİNKAYA Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,860 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır