Doktor Bilgileri

Dr. Yildiray Tufan
YILDIRAY TUFAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YILDIRAY TUFAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YILDIRAY TUFAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YILDIRAY TUFAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YILDIRAY TUFAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YILDIRAY TUFAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YILDIRAY TUFAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YILDIRAY TUFAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YILDIRAY TUFAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YILDIRAY,  TUFAN,   DenizliYILDIRAY TUFAN Muayene ÜcretiYILDIRAY TUFAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYILDIRAY TUFAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYILDIRAY TUFAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYILDIRAY TUFAN Hakkında BilgiYorumlarYILDIRAY TUFAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYILDIRAY TUFAN HakkındaYILDIRAY TUFAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYILDIRAY TUFAN ÖzgeçmişiYILDIRAY TUFAN RandevuYILDIRAY TUFAN MuayenehaneYILDIRAY TUFAN Muayene ÜcretiYILDIRAY TUFAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYILDIRAY TUFAN BulGetirYILDIRAY TUFAN NeredeCep NoYILDIRAY TUFAN UzmanıYILDIRAY TUFAN Özel MuayeneYILDIRAY TUFAN NumarasıYILDIRAY TUFAN Nerede ÇalışıyorYILDIRAY TUFAN GörevliUzmanlıkAileYILDIRAY TUFAN ŞikayetYILDIRAY TUFAN ÖneriYILDIRAY TUFAN EleştiriHastalıklarıYorumlarYILDIRAY TUFAN KimdirSekreterHemşireYILDIRAY TUFAN Yeni BilgileriYILDIRAY TUFAN Hakkında BilgiCerrahHekimYILDIRAY TUFAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYILDIRAY TUFAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYILDIRAY TUFAN Doğum TarihiİrtibatYILDIRAY TUFAN Tedavi OlanlarSağlıkYILDIRAY TUFAN ÖzgeçmişYILDIRAY TUFAN BiyografiCerrahisiYILDIRAY TUFAN DoktordurYILDIRAY TUFAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYILDIRAY TUFAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYILDIRAY TUFAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 33,260 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır