Doktor Bilgileri

Dr. Yasemin Ataman
YASEMİN ATAMAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor YASEMİN ATAMAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. YASEMİN ATAMAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. YASEMİN ATAMAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor YASEMİN ATAMAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor YASEMİN ATAMAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor YASEMİN ATAMAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor YASEMİN ATAMAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor YASEMİN ATAMAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.YASEMİN,  ATAMAN,   DenizliYASEMİN ATAMAN Muayene ÜcretiYASEMİN ATAMAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerYASEMİN ATAMAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriYASEMİN ATAMAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarYASEMİN ATAMAN Hakkında BilgiYorumlarYASEMİN ATAMAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiYASEMİN ATAMAN HakkındaYASEMİN ATAMAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıYASEMİN ATAMAN ÖzgeçmişiYASEMİN ATAMAN RandevuYASEMİN ATAMAN MuayenehaneYASEMİN ATAMAN Muayene ÜcretiYASEMİN ATAMAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraYASEMİN ATAMAN BulGetirYASEMİN ATAMAN NeredeCep NoYASEMİN ATAMAN UzmanıYASEMİN ATAMAN Özel MuayeneYASEMİN ATAMAN NumarasıYASEMİN ATAMAN Nerede ÇalışıyorYASEMİN ATAMAN GörevliUzmanlıkAileYASEMİN ATAMAN ŞikayetYASEMİN ATAMAN ÖneriYASEMİN ATAMAN EleştiriHastalıklarıYorumlarYASEMİN ATAMAN KimdirSekreterHemşireYASEMİN ATAMAN Yeni BilgileriYASEMİN ATAMAN Hakkında BilgiCerrahHekimYASEMİN ATAMAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikYASEMİN ATAMAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviYASEMİN ATAMAN Doğum TarihiİrtibatYASEMİN ATAMAN Tedavi OlanlarSağlıkYASEMİN ATAMAN ÖzgeçmişYASEMİN ATAMAN BiyografiCerrahisiYASEMİN ATAMAN DoktordurYASEMİN ATAMAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıYASEMİN ATAMAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirYASEMİN ATAMAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 45,075 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır