Doktor Bilgileri

Dr. Vesile Kabacaoğlu
VESİLE KABACAOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VESİLE KABACAOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. VESİLE KABACAOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. VESİLE KABACAOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VESİLE KABACAOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VESİLE KABACAOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VESİLE KABACAOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VESİLE KABACAOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VESİLE KABACAOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.VESİLE,  KABACAOĞLU,   DenizliVESİLE KABACAOĞLU Muayene ÜcretiVESİLE KABACAOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVESİLE KABACAOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVESİLE KABACAOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVESİLE KABACAOĞLU Hakkında BilgiYorumlarVESİLE KABACAOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVESİLE KABACAOĞLU HakkındaVESİLE KABACAOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVESİLE KABACAOĞLU ÖzgeçmişiVESİLE KABACAOĞLU RandevuVESİLE KABACAOĞLU MuayenehaneVESİLE KABACAOĞLU Muayene ÜcretiVESİLE KABACAOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVESİLE KABACAOĞLU BulGetirVESİLE KABACAOĞLU NeredeCep NoVESİLE KABACAOĞLU UzmanıVESİLE KABACAOĞLU Özel MuayeneVESİLE KABACAOĞLU NumarasıVESİLE KABACAOĞLU Nerede ÇalışıyorVESİLE KABACAOĞLU GörevliUzmanlıkAileVESİLE KABACAOĞLU ŞikayetVESİLE KABACAOĞLU ÖneriVESİLE KABACAOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarVESİLE KABACAOĞLU KimdirSekreterHemşireVESİLE KABACAOĞLU Yeni BilgileriVESİLE KABACAOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimVESİLE KABACAOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVESİLE KABACAOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVESİLE KABACAOĞLU Doğum TarihiİrtibatVESİLE KABACAOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkVESİLE KABACAOĞLU ÖzgeçmişVESİLE KABACAOĞLU BiyografiCerrahisiVESİLE KABACAOĞLU DoktordurVESİLE KABACAOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVESİLE KABACAOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVESİLE KABACAOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 53,661 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır