Doktor Bilgileri

Dr. Vedat Özaltin
VEDAT ÖZALTIN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor VEDAT ÖZALTIN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. VEDAT ÖZALTIN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. VEDAT ÖZALTIN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor VEDAT ÖZALTIN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor VEDAT ÖZALTIN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor VEDAT ÖZALTIN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor VEDAT ÖZALTIN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor VEDAT ÖZALTIN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.VEDAT,  ÖZALTIN,   DenizliVEDAT ÖZALTIN Muayene ÜcretiVEDAT ÖZALTIN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerVEDAT ÖZALTIN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriVEDAT ÖZALTIN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarVEDAT ÖZALTIN Hakkında BilgiYorumlarVEDAT ÖZALTIN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiVEDAT ÖZALTIN HakkındaVEDAT ÖZALTIN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıVEDAT ÖZALTIN ÖzgeçmişiVEDAT ÖZALTIN RandevuVEDAT ÖZALTIN MuayenehaneVEDAT ÖZALTIN Muayene ÜcretiVEDAT ÖZALTIN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraVEDAT ÖZALTIN BulGetirVEDAT ÖZALTIN NeredeCep NoVEDAT ÖZALTIN UzmanıVEDAT ÖZALTIN Özel MuayeneVEDAT ÖZALTIN NumarasıVEDAT ÖZALTIN Nerede ÇalışıyorVEDAT ÖZALTIN GörevliUzmanlıkAileVEDAT ÖZALTIN ŞikayetVEDAT ÖZALTIN ÖneriVEDAT ÖZALTIN EleştiriHastalıklarıYorumlarVEDAT ÖZALTIN KimdirSekreterHemşireVEDAT ÖZALTIN Yeni BilgileriVEDAT ÖZALTIN Hakkında BilgiCerrahHekimVEDAT ÖZALTIN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikVEDAT ÖZALTIN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviVEDAT ÖZALTIN Doğum TarihiİrtibatVEDAT ÖZALTIN Tedavi OlanlarSağlıkVEDAT ÖZALTIN ÖzgeçmişVEDAT ÖZALTIN BiyografiCerrahisiVEDAT ÖZALTIN DoktordurVEDAT ÖZALTIN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıVEDAT ÖZALTIN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirVEDAT ÖZALTIN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,060 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır