Doktor Bilgileri

Dr. Şerife Asli Şirin
ŞERİFE ASLI ŞİRİN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ŞERİFE ASLI ŞİRİN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ŞERİFE ASLI ŞİRİN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ŞERİFE ASLI ŞİRİN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ŞERİFE ASLI ŞİRİN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ŞERİFE ASLI ŞİRİN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ŞERİFE ASLI ŞİRİN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ŞERİFE ASLI ŞİRİN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ŞERİFE ASLI ŞİRİN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ŞERİFE,  ASLI,  ŞİRİN,   DenizliŞERİFE ASLI ŞİRİN Muayene ÜcretiŞERİFE ASLI ŞİRİN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerŞERİFE ASLI ŞİRİN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriŞERİFE ASLI ŞİRİN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarŞERİFE ASLI ŞİRİN Hakkında BilgiYorumlarŞERİFE ASLI ŞİRİN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiŞERİFE ASLI ŞİRİN HakkındaŞERİFE ASLI ŞİRİN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıŞERİFE ASLI ŞİRİN ÖzgeçmişiŞERİFE ASLI ŞİRİN RandevuŞERİFE ASLI ŞİRİN MuayenehaneŞERİFE ASLI ŞİRİN Muayene ÜcretiŞERİFE ASLI ŞİRİN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraŞERİFE ASLI ŞİRİN BulGetirŞERİFE ASLI ŞİRİN NeredeCep NoŞERİFE ASLI ŞİRİN UzmanıŞERİFE ASLI ŞİRİN Özel MuayeneŞERİFE ASLI ŞİRİN NumarasıŞERİFE ASLI ŞİRİN Nerede ÇalışıyorŞERİFE ASLI ŞİRİN GörevliUzmanlıkAileŞERİFE ASLI ŞİRİN ŞikayetŞERİFE ASLI ŞİRİN ÖneriŞERİFE ASLI ŞİRİN EleştiriHastalıklarıYorumlarŞERİFE ASLI ŞİRİN KimdirSekreterHemşireŞERİFE ASLI ŞİRİN Yeni BilgileriŞERİFE ASLI ŞİRİN Hakkında BilgiCerrahHekimŞERİFE ASLI ŞİRİN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikŞERİFE ASLI ŞİRİN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviŞERİFE ASLI ŞİRİN Doğum TarihiİrtibatŞERİFE ASLI ŞİRİN Tedavi OlanlarSağlıkŞERİFE ASLI ŞİRİN ÖzgeçmişŞERİFE ASLI ŞİRİN BiyografiCerrahisiŞERİFE ASLI ŞİRİN DoktordurŞERİFE ASLI ŞİRİN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıŞERİFE ASLI ŞİRİN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirŞERİFE ASLI ŞİRİN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 32,713 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır