Doktor Bilgileri

Dr. Sinem Gündoğdu Baştürk
SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİNEM,  GÜNDOĞDU,  BAŞTÜRK,   DenizliSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Muayene ÜcretiSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Hakkında BilgiYorumlarSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK HakkındaSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ÖzgeçmişiSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK RandevuSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK MuayenehaneSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Muayene ÜcretiSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK BulGetirSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK NeredeCep NoSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK UzmanıSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Özel MuayeneSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK NumarasıSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Nerede ÇalışıyorSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK GörevliUzmanlıkAileSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ŞikayetSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ÖneriSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK KimdirSekreterHemşireSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Yeni BilgileriSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Doğum TarihiİrtibatSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK ÖzgeçmişSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK BiyografiCerrahisiSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK DoktordurSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİNEM GÜNDOĞDU BAŞTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 50,057 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır