Doktor Bilgileri

Dr. Simay Kaya Altintaş
SİMAY KAYA ALTINTAŞ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SİMAY KAYA ALTINTAŞ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SİMAY KAYA ALTINTAŞ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SİMAY KAYA ALTINTAŞ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SİMAY KAYA ALTINTAŞ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SİMAY KAYA ALTINTAŞ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SİMAY KAYA ALTINTAŞ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SİMAY KAYA ALTINTAŞ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SİMAY KAYA ALTINTAŞ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SİMAY,  KAYA,  ALTINTAŞ,   DenizliSİMAY KAYA ALTINTAŞ Muayene ÜcretiSİMAY KAYA ALTINTAŞ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSİMAY KAYA ALTINTAŞ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSİMAY KAYA ALTINTAŞ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSİMAY KAYA ALTINTAŞ Hakkında BilgiYorumlarSİMAY KAYA ALTINTAŞ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSİMAY KAYA ALTINTAŞ HakkındaSİMAY KAYA ALTINTAŞ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSİMAY KAYA ALTINTAŞ ÖzgeçmişiSİMAY KAYA ALTINTAŞ RandevuSİMAY KAYA ALTINTAŞ MuayenehaneSİMAY KAYA ALTINTAŞ Muayene ÜcretiSİMAY KAYA ALTINTAŞ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSİMAY KAYA ALTINTAŞ BulGetirSİMAY KAYA ALTINTAŞ NeredeCep NoSİMAY KAYA ALTINTAŞ UzmanıSİMAY KAYA ALTINTAŞ Özel MuayeneSİMAY KAYA ALTINTAŞ NumarasıSİMAY KAYA ALTINTAŞ Nerede ÇalışıyorSİMAY KAYA ALTINTAŞ GörevliUzmanlıkAileSİMAY KAYA ALTINTAŞ ŞikayetSİMAY KAYA ALTINTAŞ ÖneriSİMAY KAYA ALTINTAŞ EleştiriHastalıklarıYorumlarSİMAY KAYA ALTINTAŞ KimdirSekreterHemşireSİMAY KAYA ALTINTAŞ Yeni BilgileriSİMAY KAYA ALTINTAŞ Hakkında BilgiCerrahHekimSİMAY KAYA ALTINTAŞ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSİMAY KAYA ALTINTAŞ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSİMAY KAYA ALTINTAŞ Doğum TarihiİrtibatSİMAY KAYA ALTINTAŞ Tedavi OlanlarSağlıkSİMAY KAYA ALTINTAŞ ÖzgeçmişSİMAY KAYA ALTINTAŞ BiyografiCerrahisiSİMAY KAYA ALTINTAŞ DoktordurSİMAY KAYA ALTINTAŞ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSİMAY KAYA ALTINTAŞ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSİMAY KAYA ALTINTAŞ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,025 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır