Doktor Bilgileri

Dr. Semra Sehim Tuncel
SEMRA SEHİM TUNCEL (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEMRA SEHİM TUNCEL (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEMRA SEHİM TUNCEL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEMRA SEHİM TUNCEL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEMRA SEHİM TUNCEL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEMRA SEHİM TUNCEL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEMRA SEHİM TUNCEL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEMRA SEHİM TUNCEL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEMRA SEHİM TUNCEL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEMRA,  SEHİM,  TUNCEL,   DenizliSEMRA SEHİM TUNCEL Muayene ÜcretiSEMRA SEHİM TUNCEL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEMRA SEHİM TUNCEL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEMRA SEHİM TUNCEL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEMRA SEHİM TUNCEL Hakkında BilgiYorumlarSEMRA SEHİM TUNCEL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEMRA SEHİM TUNCEL HakkındaSEMRA SEHİM TUNCEL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEMRA SEHİM TUNCEL ÖzgeçmişiSEMRA SEHİM TUNCEL RandevuSEMRA SEHİM TUNCEL MuayenehaneSEMRA SEHİM TUNCEL Muayene ÜcretiSEMRA SEHİM TUNCEL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEMRA SEHİM TUNCEL BulGetirSEMRA SEHİM TUNCEL NeredeCep NoSEMRA SEHİM TUNCEL UzmanıSEMRA SEHİM TUNCEL Özel MuayeneSEMRA SEHİM TUNCEL NumarasıSEMRA SEHİM TUNCEL Nerede ÇalışıyorSEMRA SEHİM TUNCEL GörevliUzmanlıkAileSEMRA SEHİM TUNCEL ŞikayetSEMRA SEHİM TUNCEL ÖneriSEMRA SEHİM TUNCEL EleştiriHastalıklarıYorumlarSEMRA SEHİM TUNCEL KimdirSekreterHemşireSEMRA SEHİM TUNCEL Yeni BilgileriSEMRA SEHİM TUNCEL Hakkında BilgiCerrahHekimSEMRA SEHİM TUNCEL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEMRA SEHİM TUNCEL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEMRA SEHİM TUNCEL Doğum TarihiİrtibatSEMRA SEHİM TUNCEL Tedavi OlanlarSağlıkSEMRA SEHİM TUNCEL ÖzgeçmişSEMRA SEHİM TUNCEL BiyografiCerrahisiSEMRA SEHİM TUNCEL DoktordurSEMRA SEHİM TUNCEL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEMRA SEHİM TUNCEL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEMRA SEHİM TUNCEL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 48,826 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır