Doktor Bilgileri

Dr. Selcen Erkan
SELCEN ERKAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SELCEN ERKAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SELCEN ERKAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SELCEN ERKAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SELCEN ERKAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SELCEN ERKAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SELCEN ERKAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SELCEN ERKAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SELCEN ERKAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SELCEN,  ERKAN,   DenizliSELCEN ERKAN Muayene ÜcretiSELCEN ERKAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSELCEN ERKAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSELCEN ERKAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSELCEN ERKAN Hakkında BilgiYorumlarSELCEN ERKAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSELCEN ERKAN HakkındaSELCEN ERKAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSELCEN ERKAN ÖzgeçmişiSELCEN ERKAN RandevuSELCEN ERKAN MuayenehaneSELCEN ERKAN Muayene ÜcretiSELCEN ERKAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSELCEN ERKAN BulGetirSELCEN ERKAN NeredeCep NoSELCEN ERKAN UzmanıSELCEN ERKAN Özel MuayeneSELCEN ERKAN NumarasıSELCEN ERKAN Nerede ÇalışıyorSELCEN ERKAN GörevliUzmanlıkAileSELCEN ERKAN ŞikayetSELCEN ERKAN ÖneriSELCEN ERKAN EleştiriHastalıklarıYorumlarSELCEN ERKAN KimdirSekreterHemşireSELCEN ERKAN Yeni BilgileriSELCEN ERKAN Hakkında BilgiCerrahHekimSELCEN ERKAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSELCEN ERKAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSELCEN ERKAN Doğum TarihiİrtibatSELCEN ERKAN Tedavi OlanlarSağlıkSELCEN ERKAN ÖzgeçmişSELCEN ERKAN BiyografiCerrahisiSELCEN ERKAN DoktordurSELCEN ERKAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSELCEN ERKAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSELCEN ERKAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 39,009 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır