Doktor Bilgileri

Dr. Seher Gülçin Ünal
SEHER GÜLÇİN ÜNAL (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor SEHER GÜLÇİN ÜNAL (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. SEHER GÜLÇİN ÜNAL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. SEHER GÜLÇİN ÜNAL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor SEHER GÜLÇİN ÜNAL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor SEHER GÜLÇİN ÜNAL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor SEHER GÜLÇİN ÜNAL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor SEHER GÜLÇİN ÜNAL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor SEHER GÜLÇİN ÜNAL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.SEHER,  GÜLÇİN,  ÜNAL,   DenizliSEHER GÜLÇİN ÜNAL Muayene ÜcretiSEHER GÜLÇİN ÜNAL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerSEHER GÜLÇİN ÜNAL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriSEHER GÜLÇİN ÜNAL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarSEHER GÜLÇİN ÜNAL Hakkında BilgiYorumlarSEHER GÜLÇİN ÜNAL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiSEHER GÜLÇİN ÜNAL HakkındaSEHER GÜLÇİN ÜNAL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıSEHER GÜLÇİN ÜNAL ÖzgeçmişiSEHER GÜLÇİN ÜNAL RandevuSEHER GÜLÇİN ÜNAL MuayenehaneSEHER GÜLÇİN ÜNAL Muayene ÜcretiSEHER GÜLÇİN ÜNAL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraSEHER GÜLÇİN ÜNAL BulGetirSEHER GÜLÇİN ÜNAL NeredeCep NoSEHER GÜLÇİN ÜNAL UzmanıSEHER GÜLÇİN ÜNAL Özel MuayeneSEHER GÜLÇİN ÜNAL NumarasıSEHER GÜLÇİN ÜNAL Nerede ÇalışıyorSEHER GÜLÇİN ÜNAL GörevliUzmanlıkAileSEHER GÜLÇİN ÜNAL ŞikayetSEHER GÜLÇİN ÜNAL ÖneriSEHER GÜLÇİN ÜNAL EleştiriHastalıklarıYorumlarSEHER GÜLÇİN ÜNAL KimdirSekreterHemşireSEHER GÜLÇİN ÜNAL Yeni BilgileriSEHER GÜLÇİN ÜNAL Hakkında BilgiCerrahHekimSEHER GÜLÇİN ÜNAL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikSEHER GÜLÇİN ÜNAL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviSEHER GÜLÇİN ÜNAL Doğum TarihiİrtibatSEHER GÜLÇİN ÜNAL Tedavi OlanlarSağlıkSEHER GÜLÇİN ÜNAL ÖzgeçmişSEHER GÜLÇİN ÜNAL BiyografiCerrahisiSEHER GÜLÇİN ÜNAL DoktordurSEHER GÜLÇİN ÜNAL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıSEHER GÜLÇİN ÜNAL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirSEHER GÜLÇİN ÜNAL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,042 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır