Doktor Bilgileri

Dr. Ramazan Şeker
RAMAZAN ŞEKER (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor RAMAZAN ŞEKER (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. RAMAZAN ŞEKER hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. RAMAZAN ŞEKER iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor RAMAZAN ŞEKER ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor RAMAZAN ŞEKER ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor RAMAZAN ŞEKER ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor RAMAZAN ŞEKER ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor RAMAZAN ŞEKER ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.RAMAZAN,  ŞEKER,   DenizliRAMAZAN ŞEKER Muayene ÜcretiRAMAZAN ŞEKER Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerRAMAZAN ŞEKER Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriRAMAZAN ŞEKER ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarRAMAZAN ŞEKER Hakkında BilgiYorumlarRAMAZAN ŞEKER KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiRAMAZAN ŞEKER HakkındaRAMAZAN ŞEKER Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıRAMAZAN ŞEKER ÖzgeçmişiRAMAZAN ŞEKER RandevuRAMAZAN ŞEKER MuayenehaneRAMAZAN ŞEKER Muayene ÜcretiRAMAZAN ŞEKER ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraRAMAZAN ŞEKER BulGetirRAMAZAN ŞEKER NeredeCep NoRAMAZAN ŞEKER UzmanıRAMAZAN ŞEKER Özel MuayeneRAMAZAN ŞEKER NumarasıRAMAZAN ŞEKER Nerede ÇalışıyorRAMAZAN ŞEKER GörevliUzmanlıkAileRAMAZAN ŞEKER ŞikayetRAMAZAN ŞEKER ÖneriRAMAZAN ŞEKER EleştiriHastalıklarıYorumlarRAMAZAN ŞEKER KimdirSekreterHemşireRAMAZAN ŞEKER Yeni BilgileriRAMAZAN ŞEKER Hakkında BilgiCerrahHekimRAMAZAN ŞEKER AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikRAMAZAN ŞEKER TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviRAMAZAN ŞEKER Doğum TarihiİrtibatRAMAZAN ŞEKER Tedavi OlanlarSağlıkRAMAZAN ŞEKER ÖzgeçmişRAMAZAN ŞEKER BiyografiCerrahisiRAMAZAN ŞEKER DoktordurRAMAZAN ŞEKER Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıRAMAZAN ŞEKER TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirRAMAZAN ŞEKER Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 21,939 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır