Doktor Bilgileri

Dr. Özlem Güner Ertürk
ÖZLEM GÜNER ERTÜRK (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZLEM GÜNER ERTÜRK (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZLEM GÜNER ERTÜRK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZLEM GÜNER ERTÜRK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZLEM GÜNER ERTÜRK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZLEM GÜNER ERTÜRK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZLEM GÜNER ERTÜRK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZLEM GÜNER ERTÜRK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZLEM GÜNER ERTÜRK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZLEM,  GÜNER,  ERTÜRK,   DenizliÖZLEM GÜNER ERTÜRK Muayene ÜcretiÖZLEM GÜNER ERTÜRK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZLEM GÜNER ERTÜRK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZLEM GÜNER ERTÜRK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZLEM GÜNER ERTÜRK Hakkında BilgiYorumlarÖZLEM GÜNER ERTÜRK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZLEM GÜNER ERTÜRK HakkındaÖZLEM GÜNER ERTÜRK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZLEM GÜNER ERTÜRK ÖzgeçmişiÖZLEM GÜNER ERTÜRK RandevuÖZLEM GÜNER ERTÜRK MuayenehaneÖZLEM GÜNER ERTÜRK Muayene ÜcretiÖZLEM GÜNER ERTÜRK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZLEM GÜNER ERTÜRK BulGetirÖZLEM GÜNER ERTÜRK NeredeCep NoÖZLEM GÜNER ERTÜRK UzmanıÖZLEM GÜNER ERTÜRK Özel MuayeneÖZLEM GÜNER ERTÜRK NumarasıÖZLEM GÜNER ERTÜRK Nerede ÇalışıyorÖZLEM GÜNER ERTÜRK GörevliUzmanlıkAileÖZLEM GÜNER ERTÜRK ŞikayetÖZLEM GÜNER ERTÜRK ÖneriÖZLEM GÜNER ERTÜRK EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZLEM GÜNER ERTÜRK KimdirSekreterHemşireÖZLEM GÜNER ERTÜRK Yeni BilgileriÖZLEM GÜNER ERTÜRK Hakkında BilgiCerrahHekimÖZLEM GÜNER ERTÜRK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZLEM GÜNER ERTÜRK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZLEM GÜNER ERTÜRK Doğum TarihiİrtibatÖZLEM GÜNER ERTÜRK Tedavi OlanlarSağlıkÖZLEM GÜNER ERTÜRK ÖzgeçmişÖZLEM GÜNER ERTÜRK BiyografiCerrahisiÖZLEM GÜNER ERTÜRK DoktordurÖZLEM GÜNER ERTÜRK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZLEM GÜNER ERTÜRK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZLEM GÜNER ERTÜRK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 37,431 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır