Doktor Bilgileri

Dr. Özcan Özçelik
ÖZCAN ÖZÇELİK (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor ÖZCAN ÖZÇELİK (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. ÖZCAN ÖZÇELİK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. ÖZCAN ÖZÇELİK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor ÖZCAN ÖZÇELİK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor ÖZCAN ÖZÇELİK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor ÖZCAN ÖZÇELİK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor ÖZCAN ÖZÇELİK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor ÖZCAN ÖZÇELİK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.ÖZCAN,  ÖZÇELİK,   DenizliÖZCAN ÖZÇELİK Muayene ÜcretiÖZCAN ÖZÇELİK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerÖZCAN ÖZÇELİK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriÖZCAN ÖZÇELİK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarÖZCAN ÖZÇELİK Hakkında BilgiYorumlarÖZCAN ÖZÇELİK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiÖZCAN ÖZÇELİK HakkındaÖZCAN ÖZÇELİK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıÖZCAN ÖZÇELİK ÖzgeçmişiÖZCAN ÖZÇELİK RandevuÖZCAN ÖZÇELİK MuayenehaneÖZCAN ÖZÇELİK Muayene ÜcretiÖZCAN ÖZÇELİK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraÖZCAN ÖZÇELİK BulGetirÖZCAN ÖZÇELİK NeredeCep NoÖZCAN ÖZÇELİK UzmanıÖZCAN ÖZÇELİK Özel MuayeneÖZCAN ÖZÇELİK NumarasıÖZCAN ÖZÇELİK Nerede ÇalışıyorÖZCAN ÖZÇELİK GörevliUzmanlıkAileÖZCAN ÖZÇELİK ŞikayetÖZCAN ÖZÇELİK ÖneriÖZCAN ÖZÇELİK EleştiriHastalıklarıYorumlarÖZCAN ÖZÇELİK KimdirSekreterHemşireÖZCAN ÖZÇELİK Yeni BilgileriÖZCAN ÖZÇELİK Hakkında BilgiCerrahHekimÖZCAN ÖZÇELİK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikÖZCAN ÖZÇELİK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviÖZCAN ÖZÇELİK Doğum TarihiİrtibatÖZCAN ÖZÇELİK Tedavi OlanlarSağlıkÖZCAN ÖZÇELİK ÖzgeçmişÖZCAN ÖZÇELİK BiyografiCerrahisiÖZCAN ÖZÇELİK DoktordurÖZCAN ÖZÇELİK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıÖZCAN ÖZÇELİK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirÖZCAN ÖZÇELİK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 25,592 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır