Doktor Bilgileri

Dr. Nazif Yilmaz
NAZİF YILMAZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor NAZİF YILMAZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. NAZİF YILMAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. NAZİF YILMAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor NAZİF YILMAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor NAZİF YILMAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor NAZİF YILMAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor NAZİF YILMAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor NAZİF YILMAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.NAZİF,  YILMAZ,   DenizliNAZİF YILMAZ Muayene ÜcretiNAZİF YILMAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerNAZİF YILMAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriNAZİF YILMAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarNAZİF YILMAZ Hakkında BilgiYorumlarNAZİF YILMAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiNAZİF YILMAZ HakkındaNAZİF YILMAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıNAZİF YILMAZ ÖzgeçmişiNAZİF YILMAZ RandevuNAZİF YILMAZ MuayenehaneNAZİF YILMAZ Muayene ÜcretiNAZİF YILMAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraNAZİF YILMAZ BulGetirNAZİF YILMAZ NeredeCep NoNAZİF YILMAZ UzmanıNAZİF YILMAZ Özel MuayeneNAZİF YILMAZ NumarasıNAZİF YILMAZ Nerede ÇalışıyorNAZİF YILMAZ GörevliUzmanlıkAileNAZİF YILMAZ ŞikayetNAZİF YILMAZ ÖneriNAZİF YILMAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarNAZİF YILMAZ KimdirSekreterHemşireNAZİF YILMAZ Yeni BilgileriNAZİF YILMAZ Hakkında BilgiCerrahHekimNAZİF YILMAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikNAZİF YILMAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviNAZİF YILMAZ Doğum TarihiİrtibatNAZİF YILMAZ Tedavi OlanlarSağlıkNAZİF YILMAZ ÖzgeçmişNAZİF YILMAZ BiyografiCerrahisiNAZİF YILMAZ DoktordurNAZİF YILMAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıNAZİF YILMAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirNAZİF YILMAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 24,810 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır