Doktor Bilgileri

Dr. Mücahit Öğünçlü
MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MÜCAHİT,  ÖĞÜNÇLÜ,   DenizliMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Muayene ÜcretiMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Hakkında BilgiYorumlarMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ HakkındaMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ÖzgeçmişiMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ RandevuMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ MuayenehaneMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Muayene ÜcretiMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ BulGetirMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ NeredeCep NoMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ UzmanıMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Özel MuayeneMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ NumarasıMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Nerede ÇalışıyorMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ GörevliUzmanlıkAileMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ŞikayetMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ÖneriMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ EleştiriHastalıklarıYorumlarMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ KimdirSekreterHemşireMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Yeni BilgileriMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Hakkında BilgiCerrahHekimMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Doğum TarihiİrtibatMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Tedavi OlanlarSağlıkMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ ÖzgeçmişMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ BiyografiCerrahisiMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ DoktordurMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMÜCAHİT ÖĞÜNÇLÜ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 36,696 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır