Doktor Bilgileri

Dr. Mustafa Ali Dedeoğlu
MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MUSTAFA,  ALİ,  DEDEOĞLU,   DenizliMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Muayene ÜcretiMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Hakkında BilgiYorumlarMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU HakkındaMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ÖzgeçmişiMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU RandevuMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU MuayenehaneMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Muayene ÜcretiMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU BulGetirMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU NeredeCep NoMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU UzmanıMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Özel MuayeneMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU NumarasıMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Nerede ÇalışıyorMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU GörevliUzmanlıkAileMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ŞikayetMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ÖneriMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU KimdirSekreterHemşireMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Yeni BilgileriMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Doğum TarihiİrtibatMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU ÖzgeçmişMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU BiyografiCerrahisiMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU DoktordurMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMUSTAFA ALİ DEDEOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 46,955 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır