Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Şükrü Karagöz
MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  ŞÜKRÜ,  KARAGÖZ,   DenizliMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Muayene ÜcretiMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ HakkındaMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ÖzgeçmişiMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ RandevuMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ MuayenehaneMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Muayene ÜcretiMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ BulGetirMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ NeredeCep NoMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ UzmanıMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Özel MuayeneMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ NumarasıMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Nerede ÇalışıyorMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ GörevliUzmanlıkAileMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ŞikayetMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ÖneriMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ KimdirSekreterHemşireMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Yeni BilgileriMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Doğum TarihiİrtibatMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ ÖzgeçmişMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ BiyografiCerrahisiMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ DoktordurMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ŞÜKRÜ KARAGÖZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 56,184 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır