Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Öztaban
MEHMET ÖZTABAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ÖZTABAN (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET ÖZTABAN hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET ÖZTABAN iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ÖZTABAN ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ÖZTABAN ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ÖZTABAN ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ÖZTABAN ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ÖZTABAN ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  ÖZTABAN,   DenizliMEHMET ÖZTABAN Muayene ÜcretiMEHMET ÖZTABAN Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ÖZTABAN Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ÖZTABAN ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ÖZTABAN Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ÖZTABAN KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ÖZTABAN HakkındaMEHMET ÖZTABAN Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ÖZTABAN ÖzgeçmişiMEHMET ÖZTABAN RandevuMEHMET ÖZTABAN MuayenehaneMEHMET ÖZTABAN Muayene ÜcretiMEHMET ÖZTABAN ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ÖZTABAN BulGetirMEHMET ÖZTABAN NeredeCep NoMEHMET ÖZTABAN UzmanıMEHMET ÖZTABAN Özel MuayeneMEHMET ÖZTABAN NumarasıMEHMET ÖZTABAN Nerede ÇalışıyorMEHMET ÖZTABAN GörevliUzmanlıkAileMEHMET ÖZTABAN ŞikayetMEHMET ÖZTABAN ÖneriMEHMET ÖZTABAN EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ÖZTABAN KimdirSekreterHemşireMEHMET ÖZTABAN Yeni BilgileriMEHMET ÖZTABAN Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ÖZTABAN AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ÖZTABAN TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ÖZTABAN Doğum TarihiİrtibatMEHMET ÖZTABAN Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ÖZTABAN ÖzgeçmişMEHMET ÖZTABAN BiyografiCerrahisiMEHMET ÖZTABAN DoktordurMEHMET ÖZTABAN Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ÖZTABAN TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ÖZTABAN Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 47,029 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır