Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Örki
MEHMET ÖRKİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET ÖRKİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET ÖRKİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET ÖRKİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET ÖRKİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET ÖRKİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET ÖRKİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET ÖRKİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET ÖRKİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  ÖRKİ,   DenizliMEHMET ÖRKİ Muayene ÜcretiMEHMET ÖRKİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET ÖRKİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET ÖRKİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET ÖRKİ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET ÖRKİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET ÖRKİ HakkındaMEHMET ÖRKİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET ÖRKİ ÖzgeçmişiMEHMET ÖRKİ RandevuMEHMET ÖRKİ MuayenehaneMEHMET ÖRKİ Muayene ÜcretiMEHMET ÖRKİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET ÖRKİ BulGetirMEHMET ÖRKİ NeredeCep NoMEHMET ÖRKİ UzmanıMEHMET ÖRKİ Özel MuayeneMEHMET ÖRKİ NumarasıMEHMET ÖRKİ Nerede ÇalışıyorMEHMET ÖRKİ GörevliUzmanlıkAileMEHMET ÖRKİ ŞikayetMEHMET ÖRKİ ÖneriMEHMET ÖRKİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET ÖRKİ KimdirSekreterHemşireMEHMET ÖRKİ Yeni BilgileriMEHMET ÖRKİ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET ÖRKİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET ÖRKİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET ÖRKİ Doğum TarihiİrtibatMEHMET ÖRKİ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET ÖRKİ ÖzgeçmişMEHMET ÖRKİ BiyografiCerrahisiMEHMET ÖRKİ DoktordurMEHMET ÖRKİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET ÖRKİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET ÖRKİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 28,461 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır