Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Kütük
MEHMET KÜTÜK (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET KÜTÜK (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET KÜTÜK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET KÜTÜK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET KÜTÜK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET KÜTÜK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET KÜTÜK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET KÜTÜK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET KÜTÜK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  KÜTÜK,   DenizliMEHMET KÜTÜK Muayene ÜcretiMEHMET KÜTÜK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET KÜTÜK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET KÜTÜK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET KÜTÜK Hakkında BilgiYorumlarMEHMET KÜTÜK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET KÜTÜK HakkındaMEHMET KÜTÜK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET KÜTÜK ÖzgeçmişiMEHMET KÜTÜK RandevuMEHMET KÜTÜK MuayenehaneMEHMET KÜTÜK Muayene ÜcretiMEHMET KÜTÜK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET KÜTÜK BulGetirMEHMET KÜTÜK NeredeCep NoMEHMET KÜTÜK UzmanıMEHMET KÜTÜK Özel MuayeneMEHMET KÜTÜK NumarasıMEHMET KÜTÜK Nerede ÇalışıyorMEHMET KÜTÜK GörevliUzmanlıkAileMEHMET KÜTÜK ŞikayetMEHMET KÜTÜK ÖneriMEHMET KÜTÜK EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET KÜTÜK KimdirSekreterHemşireMEHMET KÜTÜK Yeni BilgileriMEHMET KÜTÜK Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET KÜTÜK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET KÜTÜK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET KÜTÜK Doğum TarihiİrtibatMEHMET KÜTÜK Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET KÜTÜK ÖzgeçmişMEHMET KÜTÜK BiyografiCerrahisiMEHMET KÜTÜK DoktordurMEHMET KÜTÜK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET KÜTÜK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET KÜTÜK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 42,909 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır