Doktor Bilgileri

Dr. Mehmet Değirmenci
MEHMET DEĞİRMENCİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor MEHMET DEĞİRMENCİ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. MEHMET DEĞİRMENCİ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. MEHMET DEĞİRMENCİ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor MEHMET DEĞİRMENCİ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor MEHMET DEĞİRMENCİ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor MEHMET DEĞİRMENCİ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor MEHMET DEĞİRMENCİ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor MEHMET DEĞİRMENCİ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.MEHMET,  DEĞİRMENCİ,   DenizliMEHMET DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretiMEHMET DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerMEHMET DEĞİRMENCİ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriMEHMET DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarMEHMET DEĞİRMENCİ Hakkında BilgiYorumlarMEHMET DEĞİRMENCİ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiMEHMET DEĞİRMENCİ HakkındaMEHMET DEĞİRMENCİ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıMEHMET DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişiMEHMET DEĞİRMENCİ RandevuMEHMET DEĞİRMENCİ MuayenehaneMEHMET DEĞİRMENCİ Muayene ÜcretiMEHMET DEĞİRMENCİ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraMEHMET DEĞİRMENCİ BulGetirMEHMET DEĞİRMENCİ NeredeCep NoMEHMET DEĞİRMENCİ UzmanıMEHMET DEĞİRMENCİ Özel MuayeneMEHMET DEĞİRMENCİ NumarasıMEHMET DEĞİRMENCİ Nerede ÇalışıyorMEHMET DEĞİRMENCİ GörevliUzmanlıkAileMEHMET DEĞİRMENCİ ŞikayetMEHMET DEĞİRMENCİ ÖneriMEHMET DEĞİRMENCİ EleştiriHastalıklarıYorumlarMEHMET DEĞİRMENCİ KimdirSekreterHemşireMEHMET DEĞİRMENCİ Yeni BilgileriMEHMET DEĞİRMENCİ Hakkında BilgiCerrahHekimMEHMET DEĞİRMENCİ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikMEHMET DEĞİRMENCİ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviMEHMET DEĞİRMENCİ Doğum TarihiİrtibatMEHMET DEĞİRMENCİ Tedavi OlanlarSağlıkMEHMET DEĞİRMENCİ ÖzgeçmişMEHMET DEĞİRMENCİ BiyografiCerrahisiMEHMET DEĞİRMENCİ DoktordurMEHMET DEĞİRMENCİ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıMEHMET DEĞİRMENCİ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirMEHMET DEĞİRMENCİ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 52,208 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır