Doktor Bilgileri

Dr. Kadir Uğur
KADİR UĞUR (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor KADİR UĞUR (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. KADİR UĞUR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. KADİR UĞUR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor KADİR UĞUR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor KADİR UĞUR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor KADİR UĞUR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor KADİR UĞUR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor KADİR UĞUR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.KADİR,  UĞUR,   DenizliKADİR UĞUR Muayene ÜcretiKADİR UĞUR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerKADİR UĞUR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriKADİR UĞUR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarKADİR UĞUR Hakkında BilgiYorumlarKADİR UĞUR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiKADİR UĞUR HakkındaKADİR UĞUR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıKADİR UĞUR ÖzgeçmişiKADİR UĞUR RandevuKADİR UĞUR MuayenehaneKADİR UĞUR Muayene ÜcretiKADİR UĞUR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraKADİR UĞUR BulGetirKADİR UĞUR NeredeCep NoKADİR UĞUR UzmanıKADİR UĞUR Özel MuayeneKADİR UĞUR NumarasıKADİR UĞUR Nerede ÇalışıyorKADİR UĞUR GörevliUzmanlıkAileKADİR UĞUR ŞikayetKADİR UĞUR ÖneriKADİR UĞUR EleştiriHastalıklarıYorumlarKADİR UĞUR KimdirSekreterHemşireKADİR UĞUR Yeni BilgileriKADİR UĞUR Hakkında BilgiCerrahHekimKADİR UĞUR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikKADİR UĞUR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviKADİR UĞUR Doğum TarihiİrtibatKADİR UĞUR Tedavi OlanlarSağlıkKADİR UĞUR ÖzgeçmişKADİR UĞUR BiyografiCerrahisiKADİR UĞUR DoktordurKADİR UĞUR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıKADİR UĞUR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirKADİR UĞUR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 30,269 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır