Doktor Bilgileri

Dr. İsmail İnanç Özdemir
İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İSMAİL,  İNANÇ,  ÖZDEMİR,   DenizliİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Muayene ÜcretiİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Hakkında BilgiYorumlarİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR HakkındaİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ÖzgeçmişiİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR RandevuİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR MuayenehaneİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Muayene ÜcretiİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR BulGetirİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR NeredeCep NoİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR UzmanıİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Özel MuayeneİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR NumarasıİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Nerede ÇalışıyorİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR GörevliUzmanlıkAileİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ŞikayetİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ÖneriİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR EleştiriHastalıklarıYorumlarİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR KimdirSekreterHemşireİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Yeni BilgileriİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Hakkında BilgiCerrahHekimİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Doğum TarihiİrtibatİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Tedavi OlanlarSağlıkİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR ÖzgeçmişİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR BiyografiCerrahisiİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR DoktordurİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİSMAİL İNANÇ ÖZDEMİR Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 27,503 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır