Doktor Bilgileri

Dr. İrfan Kavalci
İRFAN KAVALCI (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İRFAN KAVALCI (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İRFAN KAVALCI hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İRFAN KAVALCI iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İRFAN KAVALCI ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İRFAN KAVALCI ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İRFAN KAVALCI ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İRFAN KAVALCI ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İRFAN KAVALCI ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İRFAN,  KAVALCI,   DenizliİRFAN KAVALCI Muayene ÜcretiİRFAN KAVALCI Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİRFAN KAVALCI Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİRFAN KAVALCI ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİRFAN KAVALCI Hakkında BilgiYorumlarİRFAN KAVALCI KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİRFAN KAVALCI HakkındaİRFAN KAVALCI Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİRFAN KAVALCI ÖzgeçmişiİRFAN KAVALCI RandevuİRFAN KAVALCI MuayenehaneİRFAN KAVALCI Muayene ÜcretiİRFAN KAVALCI ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİRFAN KAVALCI BulGetirİRFAN KAVALCI NeredeCep NoİRFAN KAVALCI UzmanıİRFAN KAVALCI Özel MuayeneİRFAN KAVALCI NumarasıİRFAN KAVALCI Nerede ÇalışıyorİRFAN KAVALCI GörevliUzmanlıkAileİRFAN KAVALCI ŞikayetİRFAN KAVALCI ÖneriİRFAN KAVALCI EleştiriHastalıklarıYorumlarİRFAN KAVALCI KimdirSekreterHemşireİRFAN KAVALCI Yeni BilgileriİRFAN KAVALCI Hakkında BilgiCerrahHekimİRFAN KAVALCI AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİRFAN KAVALCI TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİRFAN KAVALCI Doğum TarihiİrtibatİRFAN KAVALCI Tedavi OlanlarSağlıkİRFAN KAVALCI ÖzgeçmişİRFAN KAVALCI BiyografiCerrahisiİRFAN KAVALCI DoktordurİRFAN KAVALCI Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİRFAN KAVALCI TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİRFAN KAVALCI Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 58,805 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır