Doktor Bilgileri

Dr. İlker Oflaz
İLKER OFLAZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İLKER OFLAZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İLKER OFLAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İLKER OFLAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İLKER OFLAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İLKER OFLAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İLKER OFLAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İLKER OFLAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İLKER OFLAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İLKER,  OFLAZ,   DenizliİLKER OFLAZ Muayene ÜcretiİLKER OFLAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİLKER OFLAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİLKER OFLAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİLKER OFLAZ Hakkında BilgiYorumlarİLKER OFLAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİLKER OFLAZ HakkındaİLKER OFLAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİLKER OFLAZ ÖzgeçmişiİLKER OFLAZ RandevuİLKER OFLAZ MuayenehaneİLKER OFLAZ Muayene ÜcretiİLKER OFLAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİLKER OFLAZ BulGetirİLKER OFLAZ NeredeCep NoİLKER OFLAZ UzmanıİLKER OFLAZ Özel MuayeneİLKER OFLAZ NumarasıİLKER OFLAZ Nerede ÇalışıyorİLKER OFLAZ GörevliUzmanlıkAileİLKER OFLAZ ŞikayetİLKER OFLAZ ÖneriİLKER OFLAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarİLKER OFLAZ KimdirSekreterHemşireİLKER OFLAZ Yeni BilgileriİLKER OFLAZ Hakkında BilgiCerrahHekimİLKER OFLAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİLKER OFLAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİLKER OFLAZ Doğum TarihiİrtibatİLKER OFLAZ Tedavi OlanlarSağlıkİLKER OFLAZ ÖzgeçmişİLKER OFLAZ BiyografiCerrahisiİLKER OFLAZ DoktordurİLKER OFLAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİLKER OFLAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİLKER OFLAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 43,237 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır