Doktor Bilgileri

Dr. İkbal Çirnaz
İKBAL ÇIRNAZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İKBAL ÇIRNAZ (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İKBAL ÇIRNAZ hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İKBAL ÇIRNAZ iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İKBAL ÇIRNAZ ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İKBAL ÇIRNAZ ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İKBAL ÇIRNAZ ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İKBAL ÇIRNAZ ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İKBAL ÇIRNAZ ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İKBAL,  ÇIRNAZ,   DenizliİKBAL ÇIRNAZ Muayene ÜcretiİKBAL ÇIRNAZ Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİKBAL ÇIRNAZ Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİKBAL ÇIRNAZ ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİKBAL ÇIRNAZ Hakkında BilgiYorumlarİKBAL ÇIRNAZ KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİKBAL ÇIRNAZ HakkındaİKBAL ÇIRNAZ Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİKBAL ÇIRNAZ ÖzgeçmişiİKBAL ÇIRNAZ RandevuİKBAL ÇIRNAZ MuayenehaneİKBAL ÇIRNAZ Muayene ÜcretiİKBAL ÇIRNAZ ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİKBAL ÇIRNAZ BulGetirİKBAL ÇIRNAZ NeredeCep NoİKBAL ÇIRNAZ UzmanıİKBAL ÇIRNAZ Özel MuayeneİKBAL ÇIRNAZ NumarasıİKBAL ÇIRNAZ Nerede ÇalışıyorİKBAL ÇIRNAZ GörevliUzmanlıkAileİKBAL ÇIRNAZ ŞikayetİKBAL ÇIRNAZ ÖneriİKBAL ÇIRNAZ EleştiriHastalıklarıYorumlarİKBAL ÇIRNAZ KimdirSekreterHemşireİKBAL ÇIRNAZ Yeni BilgileriİKBAL ÇIRNAZ Hakkında BilgiCerrahHekimİKBAL ÇIRNAZ AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİKBAL ÇIRNAZ TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİKBAL ÇIRNAZ Doğum TarihiİrtibatİKBAL ÇIRNAZ Tedavi OlanlarSağlıkİKBAL ÇIRNAZ ÖzgeçmişİKBAL ÇIRNAZ BiyografiCerrahisiİKBAL ÇIRNAZ DoktordurİKBAL ÇIRNAZ Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİKBAL ÇIRNAZ TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİKBAL ÇIRNAZ Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 35,067 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır