Doktor Bilgileri

Dr. İdris Akyol
İDRİS AKYOL (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor İDRİS AKYOL (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. İDRİS AKYOL hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. İDRİS AKYOL iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor İDRİS AKYOL ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor İDRİS AKYOL ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor İDRİS AKYOL ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor İDRİS AKYOL ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor İDRİS AKYOL ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.İDRİS,  AKYOL,   DenizliİDRİS AKYOL Muayene ÜcretiİDRİS AKYOL Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerİDRİS AKYOL Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriİDRİS AKYOL ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarİDRİS AKYOL Hakkında BilgiYorumlarİDRİS AKYOL KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiİDRİS AKYOL HakkındaİDRİS AKYOL Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıİDRİS AKYOL ÖzgeçmişiİDRİS AKYOL RandevuİDRİS AKYOL MuayenehaneİDRİS AKYOL Muayene ÜcretiİDRİS AKYOL ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraİDRİS AKYOL BulGetirİDRİS AKYOL NeredeCep NoİDRİS AKYOL UzmanıİDRİS AKYOL Özel MuayeneİDRİS AKYOL NumarasıİDRİS AKYOL Nerede ÇalışıyorİDRİS AKYOL GörevliUzmanlıkAileİDRİS AKYOL ŞikayetİDRİS AKYOL ÖneriİDRİS AKYOL EleştiriHastalıklarıYorumlarİDRİS AKYOL KimdirSekreterHemşireİDRİS AKYOL Yeni BilgileriİDRİS AKYOL Hakkında BilgiCerrahHekimİDRİS AKYOL AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikİDRİS AKYOL TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviİDRİS AKYOL Doğum TarihiİrtibatİDRİS AKYOL Tedavi OlanlarSağlıkİDRİS AKYOL ÖzgeçmişİDRİS AKYOL BiyografiCerrahisiİDRİS AKYOL DoktordurİDRİS AKYOL Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıİDRİS AKYOL TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirİDRİS AKYOL Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 40,504 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır