Doktor Bilgileri

Dr. İşil Kaya Kavşut
IŞIL KAYA KAVŞUT (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor IŞIL KAYA KAVŞUT (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. IŞIL KAYA KAVŞUT hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. IŞIL KAYA KAVŞUT iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor IŞIL KAYA KAVŞUT ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor IŞIL KAYA KAVŞUT ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor IŞIL KAYA KAVŞUT ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor IŞIL KAYA KAVŞUT ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor IŞIL KAYA KAVŞUT ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.IŞIL,  KAYA,  KAVŞUT,   DenizliIŞIL KAYA KAVŞUT Muayene ÜcretiIŞIL KAYA KAVŞUT Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerIŞIL KAYA KAVŞUT Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriIŞIL KAYA KAVŞUT ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarIŞIL KAYA KAVŞUT Hakkında BilgiYorumlarIŞIL KAYA KAVŞUT KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiIŞIL KAYA KAVŞUT HakkındaIŞIL KAYA KAVŞUT Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıIŞIL KAYA KAVŞUT ÖzgeçmişiIŞIL KAYA KAVŞUT RandevuIŞIL KAYA KAVŞUT MuayenehaneIŞIL KAYA KAVŞUT Muayene ÜcretiIŞIL KAYA KAVŞUT ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraIŞIL KAYA KAVŞUT BulGetirIŞIL KAYA KAVŞUT NeredeCep NoIŞIL KAYA KAVŞUT UzmanıIŞIL KAYA KAVŞUT Özel MuayeneIŞIL KAYA KAVŞUT NumarasıIŞIL KAYA KAVŞUT Nerede ÇalışıyorIŞIL KAYA KAVŞUT GörevliUzmanlıkAileIŞIL KAYA KAVŞUT ŞikayetIŞIL KAYA KAVŞUT ÖneriIŞIL KAYA KAVŞUT EleştiriHastalıklarıYorumlarIŞIL KAYA KAVŞUT KimdirSekreterHemşireIŞIL KAYA KAVŞUT Yeni BilgileriIŞIL KAYA KAVŞUT Hakkında BilgiCerrahHekimIŞIL KAYA KAVŞUT AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikIŞIL KAYA KAVŞUT TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviIŞIL KAYA KAVŞUT Doğum TarihiİrtibatIŞIL KAYA KAVŞUT Tedavi OlanlarSağlıkIŞIL KAYA KAVŞUT ÖzgeçmişIŞIL KAYA KAVŞUT BiyografiCerrahisiIŞIL KAYA KAVŞUT DoktordurIŞIL KAYA KAVŞUT Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıIŞIL KAYA KAVŞUT TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirIŞIL KAYA KAVŞUT Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 31,830 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır