Doktor Bilgileri

Dr. Hüsnü Ok
HÜSNÜ OK (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HÜSNÜ OK (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HÜSNÜ OK hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HÜSNÜ OK iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HÜSNÜ OK ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HÜSNÜ OK ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HÜSNÜ OK ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HÜSNÜ OK ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HÜSNÜ OK ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HÜSNÜ,  OK,   DenizliHÜSNÜ OK Muayene ÜcretiHÜSNÜ OK Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHÜSNÜ OK Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHÜSNÜ OK ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHÜSNÜ OK Hakkında BilgiYorumlarHÜSNÜ OK KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHÜSNÜ OK HakkındaHÜSNÜ OK Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHÜSNÜ OK ÖzgeçmişiHÜSNÜ OK RandevuHÜSNÜ OK MuayenehaneHÜSNÜ OK Muayene ÜcretiHÜSNÜ OK ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHÜSNÜ OK BulGetirHÜSNÜ OK NeredeCep NoHÜSNÜ OK UzmanıHÜSNÜ OK Özel MuayeneHÜSNÜ OK NumarasıHÜSNÜ OK Nerede ÇalışıyorHÜSNÜ OK GörevliUzmanlıkAileHÜSNÜ OK ŞikayetHÜSNÜ OK ÖneriHÜSNÜ OK EleştiriHastalıklarıYorumlarHÜSNÜ OK KimdirSekreterHemşireHÜSNÜ OK Yeni BilgileriHÜSNÜ OK Hakkında BilgiCerrahHekimHÜSNÜ OK AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHÜSNÜ OK TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHÜSNÜ OK Doğum TarihiİrtibatHÜSNÜ OK Tedavi OlanlarSağlıkHÜSNÜ OK ÖzgeçmişHÜSNÜ OK BiyografiCerrahisiHÜSNÜ OK DoktordurHÜSNÜ OK Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHÜSNÜ OK TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHÜSNÜ OK Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 64,245 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır