Doktor Bilgileri

Dr. Himmet Abacioğlu
HİMMET ABACIOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru Randevu - Muayene) - Türkiye Hastaneler Dizini - Türkiye Doktorlar Rehberi

Doktor HİMMET ABACIOĞLU (Denizli Aile Hekimi Doktoru - Doktordan randevu almak, muayene ücretini öğrenmek ve muayene olmak için lütfen alt kısımda yer alan linkleri tıklayın)


Özgeçmiş

Dr. HİMMET ABACIOĞLU hakkında sitemize kayıtlı ayrıntılı özgeçmiş bilgileri bulunamadı. Eğer siz Dr. HİMMET ABACIOĞLU iseniz sitemize özgeçmiş bilgilerinizi eklemek için lütfen buraya tıklayın...


Doktorunuzu seçerken lütfen bunlara dikkat edin;

( Doktor HİMMET ABACIOĞLU ) Hekime güven duymak:Hekiminize güvenmek, kendisinin denetiminde kendinizi huzurlu hissedebilmeniz , hekime samimi olarak itimat etmeniz gerçekten önemlidir. Hekiminizin probleminizle alakalı alacağı hükümler sağlığınıza direkt olarak etki gösterecektir. Olur da hekime güvenmezseniz, doktorun belirttiği tembihlerine uyum göstermekte sorun yaşarsınız. Başarılı bir hizmet görebilmek konusunda en önde gelen koşul hekime güven duymanızdır.

( Doktor HİMMET ABACIOĞLU ) Hekiminizin mesleki tecrübesi: Doktorunuzun alanındaki birikimini sorgularken bir takım noktalara özen göstermek gerekir. Tıp biliminde son derece çabuk ilerlemeler hayata geçer. Aynı zamanda farklı kollar kendi içinde uzmanlık alanlarına ayrılırlar. Bu yüzden hekimin sizi muayene edip başka bir uzmana göndermesi, hekimin acemi olduğunu göstermez. Bu durum ekip çalışmasına katkıda bulunan sağlık kuruluşlarında sık sık yaşanmakta olup doktorunuzun deneyimsizliği değil sizin sağlığınıza gösterdiği önemi vurgular.

( Doktor HİMMET ABACIOĞLU ) Doktorun yaklaşımı: Hekiminiz şikayetlerinizi sormaya önem veriyor mu, şikayetlerinizi dikkatle not alıyor mu? Muayene sırasında ne kadar ilgili? Soru sormaya ön ayak oluyor mu? Sorununuz konusunda size detaylı bilgi veriyor mu? Seçenekleri açıklıyor mu? Bunlar son derece önemlidir. Durumunuz hakkında fikir almak, nedenini bilmek, riskleri öğrenmek en doğal hakkınızdır. Eğer hekimle böyle bir diyaloğu sağlayabiliyorsanız, hekiminizi doğru seçtiniz anlamına gelir.

( Doktor HİMMET ABACIOĞLU ) Hekime Ulaşılabilirlik: Çağımızda telekomünikasyon son derece vazgeçilmez. Özellikle gebe hastalar ihtiyaç duyduğunda hemen doktoruyla görüşmek isteyecektir. Benzer olaylarda doktorunuza email vb. telekomünikasyon araçlarıyla erişebilmelisiniz. kimi önemsiz şikayetler muayeneye gitmeden çözülebilir.

( Doktor HİMMET ABACIOĞLU ) Diyalog: Hekiminizin anlayabileceğini şekilde anlatması son derece mühimdir. Bilgi verirken sadece anlamayacağınız lügat kullanması kafanızı karıştıracaktır. Bu yüzden doktorunuzla konuşurken, ne demek istediğini anlayabilmeniz oldukça mühimdir.

TAGLAR: Dr.HİMMET,  ABACIOĞLU,   DenizliHİMMET ABACIOĞLU Muayene ÜcretiHİMMET ABACIOĞLU Muayene ÜcretleriMuayene Paketiİletişim BilgileriMuayenehaneRandevuİletişimMakalelerGörüşlerHİMMET ABACIOĞLU Hangi Hastanede GörevliÇalışma SaatleriHİMMET ABACIOĞLU ÖzgeçmişVideolarAmeliyatlarHİMMET ABACIOĞLU Hakkında BilgiYorumlarHİMMET ABACIOĞLU KimdirŞikayetTelefonuHayatıÜcretMuayene ÜcretiMuayene ÜcretleriVizite ÜcretiMuayene PaketiKimdirHangi HastanedeDoğum ÜcretiHİMMET ABACIOĞLU HakkındaHİMMET ABACIOĞLU Muayene Ücreti 2016Doğum UzmanıHİMMET ABACIOĞLU ÖzgeçmişiHİMMET ABACIOĞLU RandevuHİMMET ABACIOĞLU MuayenehaneHİMMET ABACIOĞLU Muayene ÜcretiHİMMET ABACIOĞLU ÜcretleriÖzelHastanesiKliniğiHekimiNe KadarAraHİMMET ABACIOĞLU BulGetirHİMMET ABACIOĞLU NeredeCep NoHİMMET ABACIOĞLU UzmanıHİMMET ABACIOĞLU Özel MuayeneHİMMET ABACIOĞLU NumarasıHİMMET ABACIOĞLU Nerede ÇalışıyorHİMMET ABACIOĞLU GörevliUzmanlıkAileHİMMET ABACIOĞLU ŞikayetHİMMET ABACIOĞLU ÖneriHİMMET ABACIOĞLU EleştiriHastalıklarıYorumlarHİMMET ABACIOĞLU KimdirSekreterHemşireHİMMET ABACIOĞLU Yeni BilgileriHİMMET ABACIOĞLU Hakkında BilgiCerrahHekimHİMMET ABACIOĞLU AmeliyatOperasyonDoktorlarıBiyokimyaTahlilTetkikHİMMET ABACIOĞLU TedaviŞifaİyileşmeİyileştirBölgeFizik TedaviHİMMET ABACIOĞLU Doğum TarihiİrtibatHİMMET ABACIOĞLU Tedavi OlanlarSağlıkHİMMET ABACIOĞLU ÖzgeçmişHİMMET ABACIOĞLU BiyografiCerrahisiHİMMET ABACIOĞLU DoktordurHİMMET ABACIOĞLU Ne DoktoruYatışDikişEstetikMaaşlarıKotasıHİMMET ABACIOĞLU TavsiyeUzmanlarıİsimleriBelirtileriÇeşitleriNedirHİMMET ABACIOĞLU Nasıl TedaviBitkiselEvdeEdilirAileHekimi-,  -,  
İletişim Bilgileri
Muayenehane Adresi
Mevzuat gereği doktora ait fotoğraf ve adres bilgileri sitemizde yayınlanmamaktadır.
Şehir / İlçe
Denizli / Merkez
Çalıştığı Hastane
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Diploma No
Mevzuat gereği doktora ait mesleki bilgiler sitemizde yayınlanmamaktadır.
Telefon Numarası
yok
Faks Numarası
yok
Hastane Telefonu
yok
Sayfa Sayacı
Bu sayfa 67,356 tek ziyaretçi tarafından görülmüştür.Doktor musunuz? Bilgilerinizi sitemize ekleyin!
Günlük ortalama 340.000 tekil ziyaretçisi ile Türkiye'nin en çok ziyaret edilen sağlık sitesine, bilgilerinizi ücretsiz olarak eklemek için üye olun...
Copyright © 2013-2019 - www.tr-hastane.com - Tüm Hakları Saklıdır